+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Orkaitė HANSA BOES69451

Orkaitė HANSA BOES69451 1
  • E-kaina:
    290,99 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

10 ORKAITĖS FUNKCIJŲ
Kaitinimas iš apačios ir viršaus bei džiovintuvas, viršutinis kaitinimas + super grilis, atšildymo funkcija, greitas įkaitinimas, karštas oras + apatinis įkaitinimas, karštas oras, viršutinis kaitinimas + grilis + džiovintuvas, viršutinis katinimas + apatinis katinimas.


LENGVAI VALOMOS DURELĖS
Dėl naujo dizaino, galėsite lengvai išimti stiklinius sluoksnius iš durelių ir juos išvalyti.


PIROLIZINIS VALYMAS
Išvalyti nešvarią orkaitę užtrunka daug laiko ir pastangų, tačiau su Hansa galite apie tai pamiršti! Savęs valymo funkcija yra automatinis, efektyvus ir visiškai saugus metodas. Jums reikės įkatiniti orkaitę iki 480⁰C, kas pašalins visus nešvarumus.


VALYMAS GARAIS
Jums reikės įpilti pusę litro vandens į specialią vietą orkaitėje ir nustatyi 50°C temperatūrą, įjungti standartinį režimą ir įjungti 30min laikmatį. Kai laikas baigsis jums tereiks perbraukti per nešvarumus su šluoste.


KARŠTO ORO CIRKULIACIJA
Apvalus šildymo elementas, esantis aplink ventiliatorių. Nauja „HotAir“ funkcija užtikrina geresnį šilumos paskirstymą ir nuolatinį oro cirkuliavimą, pašalindama karštus taškus.


GREITAS ĮKAITINIMAS
Jei nuolatos skubate ir norite kuo greičiau pradėti kepti, ši funkcija yra būtent jums. Aktyvuojant apatinį kaitintuvą ar super grilį su džiovintuvu, viryklė naudoja visą savo energiją, kad įkaitintų orkaitę.


ATŠILYMO FUNKCIJA
Su šia funkcija jūs be rūpesčių galėsite atšildyti bet kokį šaldytą produktą ir sutaupyti laiko ruošiant patiekalus.


ŠONINĖS LENTYNOS
Nerūdijančio plieno kreipiamieji stovai užtikrina, kad kepimo skarda nejudėtų orkaitėje ir kad j! būtų lengva perkelti. Orkaitės lentynos yra nuimamos ir jas galite plauti indaplovėje.


CoolDoor4
Ar kada teko netyčia nusideginti rankas prilietus įkaitusias orkaitės dureles? Su Hansa virykle, jums daugiau nebeteks patirti šio nemalonumo. Durelės susidaro iš keturių sluosknių – vidinis sluoksnis atspindi karštį, kad išorinė dalis išliktų vėsi naudojimo metu.

Specifikacija

Prekės kodas 991105000115
Orkaitės talpa (l) 65
Riebalų filtras Nėra
Durelių stiklas Keturgubas
Savaiminio išsivalymo sistema pirolizė
Laikmatis nėra
Orkaitės tipas elektrinė
Orkaitės apšvietimas Yra
Montavimo tipas įmontuojama
Ekranas Yra
Valdymas Jutiminis
Matmenys AxPxG (cm) 59,5x59,5x57,5
Energijos sąnaudų klasė
Funkcijų skaičius (vnt) 0
Užraktas nuo vaikų Nėra
Mėsos kepimo termometras Nėra
Teleskopiniai bėgeliai Nėra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.