+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dulkių siurblys BOSCH BGL6HYG1

  • Kaina:
    269,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Bosch Motor Technology: vokiška galia


Mėgaukitės visada nepriekaištingu Bosch dulkių siurblio veikimu. Jau daugiau kaip 65 metus Vokietijoje kurdami, tobulindami ir gamindami savo didelio našumo variklius, siekiame, kad dulkių siurbliai ne tik užtikrintų optimalius valymo rezultatus, bet ir ilgai tarnautų. Štai kodėl suteikiame savo varikliams 10 metų garantiją*. *Garantijos sąlygas rasite www.bosch-home.lt.


Paprastas galios reguliavimas vienu mygtuko paspaudimu


Daugiau nebeteks lankstytis norint sureguliuoti galią pagal siurbiamo paviršiaus tipą. Nuotolinio galios valdymo sistema leidžia reguliuoti visas nuostatas tiesiog ant rankenos. Pakaks vieno spustelėjimo, kad pasirinktumėte „turbo“ režimą, budėjimo būseną ar norimą galios lygį. Nuo šiol bet kokio tipo grindis galėsite švarinti lengvai ir su pasimėgavimu.


Švelnus sunkiai pasiekiamų vietų valymas su integruotu šepečiu


Kiekvienuose namuose yra vietų, kurias sudėtinga išvalyti, pvz., lempų gaubtai ar lubų sritys. Naudodami integruotą daugiafunkcį šepetį be vargo pasieksite tokias vietas. Minkšti jo šereliai leidžia švelniai nusiurbti paviršius nepaliekant įbrėžimų. Tiesiog užstumkite jį ant rankenos ar vamzdžio galo – integruota sistema leidžia visada jį turėti po ranka.


Stilingas matinis paviršius ir LED apšvietimas


Patrauklaus dizaino ir aukščiausios kokybės derinys. Matinė apdaila atitinka naujausias dizaino tendencijas ir yra atspari pirštų atspaudams. Įvairių spalvų danga visiems namams suteikia šiuolaikiškumo, kaip ir LED apšvietimas ant įjungimo / išjungimo mygtuko: budėjimo režimu lemputė mirksi, o prietaisui veikiant – šviečia nuolat.

Specifikacija

Prekės kodas 529902000199
Automatinis laido suvyniojimas Yra
Valymo spindulys (m) 12
Vamzdžių tipas teleskopiniai
Siurblio priedai kietas antgalis grindims, siauras plyšių antgalis, turbo antgalis, baldų antgalis, Hepa filtras
Dulkių talpyklos talpa (l) 4
HEPA filtras Yra
Dulkių siurblio tipas Sauso valymo
Dulkių talpyklos tipas dulkių maišelis
Galingumas (W) 600 W
Skyrelis priedams laikyti Nėra
Svoris (kg) 4,3
Triukšmo lygis (dB) (dB) 75
Laido ilgis (metrai) 9,3
Papildoma informacija 31.5
Siurblio tipas Su maišeliu
Plovimo funkcija Nėra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.