+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dulkių siurblys SAMSUNG VC07M25E0WR/SB

  • Kaina:
    89,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Galingas, bet lengvas
Didesnė siurbimo galia *. Ar norėtumėte galingo, tačiau lengvai tampomo dulkių siurblio? Samsung VC2500 maišelinis dulkių siurblys nedaug sveria, todėl juo lengva manevruoti. Taip pat jis pasižymi galingu siurbimu, užtikrinančiu kruopštų kilimų, kilimėlių ir kietų grindų valymą.


Ekologiškesnis. Taupo energiją. Ar tausojate aplinką? Samsung VC2500 turi efektyvaus energijos vartojimo sertifikatą, taigi, suvartoja mažiau energijos. Švariai siurbkite ir taupykite energiją.


Lengvai raskite ir laikykite. Priedas du viename. Lengvai randamas priedas du viename yra po rankena, todėl visuomet jį pasieksite, norėdami išvalyti baldus ar mažas sunkiai pasiekiamas vietas.Kvėpuokite lengvai. Alergenų filtravimas. Kvėpuokite grynesniu oru dėl pažangiosios alergenų filtravimo funkcijos. Įrodyta, kad ji sumažina smulkių dulkių dalelių ir alergenų, iš dulkių siurblio ištrūkstančių į aplinką, kiekį.Niekuomet nepamiršite įdėti dulkių maišo. Apsauginis dangtelis. Kas gali būti blogiau už siurbimą be dulkių maišo? Dėl apsauginio dangtelio nebereikės sukti galvos, ar įdėjote dulkių maišą, nes be maišo dangtelio paprasčiausiai neuždarysite. Kai dulkių maišo nėra, maišo laikiklis neleidžia uždaryti dangtelio.
Nesipainiojanti 360º žarna. Žarna ties pagrindu sukasi 360º kampu, todėl galite laisvai judėti bet kuria kryptimi, nebijodami, kad žarna susipainios ar susisuks. Judėkite ir keiskite kryptį patogiai ir našiai.


 


Mažiau pažeidžiamos grindys. Dideli guminiai ratukai. Dideli guminiai ratukai padeda dulkių siurbliui sklandžiai judėti nebraižant jūsų namų grindų.


Specifikacija

Prekės kodas 101204000515
Automatinis laido suvyniojimas Yra
Pilno dulkių maišelio/kasetės indikatorius Yra
Vamzdžių tipas teleskopiniai
Siurblio priedai "2 in 1" antgalis
Dulkių talpyklos talpa (l) 2.5
Siurbimo galia (W) -
Vandens rezervuaro talpa (l) 0
HEPA filtras Yra
Popierinio maišelio modelis -
Dulkių siurblio tipas Sauso valymo
Dulkių talpyklos tipas dulkių maišelis
Galingumas (W) 750 W
Medžiaginio maišelio modelis -
HEPA filtro modelis -
Ratukai standartiniai
Siurbimo galios reguliavimas yra
Krovimo stovelis Nėra
Svoris (kg) 5.8
Triukšmo lygis (dB) (dB) 79
Išpūtimo funkcija Nėra
Filtro užterštumo indikatorius Nėra
Veikimo laikas (su akumul.) (min.) 0
Įkrovos lygio indikatorius Nėra
Papildoma informacija 30.8
Siurblio tipas Su maišeliu
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.