+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Džiovyklė HOOVER DXW4 H7A1TCE

Džiovyklė HOOVER DXW4 H7A1TCE 1
  • E-kaina:
    610,00 € 649,99 €
    Jūs sutaupote: 39,99 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

HOOVER SLIM NEXT(DXW4 H7A1TCEX-01)
Išbandykite visiškai naują džiovinimo patirtį, taupydami erdvę, tačiau išsaugodami aukščiausio lygio efektyvumą. Sužinokite daugiau apie siauriausią džiovyklę rinkoje!
Jums daugiau nereikės rinktis tarp erdvės ir efektyvumo: dabar galite turėti juos abu su naująja Hoover džiovykle su šilumos siurbliu, kurio dėka džiovyklė suvartoja mažiau elektros energijos (A + klasės energijos sąnaudos). Taip pat Hoover džiovyklė užtikrina maksimalią Jūsų audinių priežiūrą, viskas koncentruota vos į 46 cm. gylio džiovyklę, kurioje telpa net 7kg skalbinių. Norintiems taupyti erdvę galėsite šią džiovyklę kombinuoti su siaura skalbykle, užkeliant jas vieną ant kitos.
WOOLMARK SERTIFIKATAS –  100% APSAUGA, 100% ŠVELNI PRIEŽIŪRA.
Nesijaudinkite dėl savo vilnonių audinių susitraukimo ar deformacijos. Jūsų džiovintuvas žino, kaip geriausiai prižiūrėti vilnonius, ar itin švelnios priežiūros reiklaujančius audinius. Dėl įpatingo būgno judesio ir itin tikslios temperatūros kontrolės, mažinama trintis, tokiu būdu jūsų skalbiniai yra apsaugomi nuo susitraukimo ar audinių deformacijos. Garantuojama geriausia audinių apsauga, patvirtinta Woolmark.Wi-Fi + NFC – VALDYK SAVO DŽIOVINTUVĄ, KAD IR KUR BEBŪTUM.
Hoover niekada nesustoja diegti inovacijas. Dėka naujosios Wizard mobiliosios aplikacijos pasinaudokite galimybe patikrinti skalbinių išdžiūvimo statusą nuotoliniu būdu, ar gauti kitą informaciją, kurios jums reikia apie jūsų džiovintuvą bet kokiu metu, kad ir kur bebūtumėte. Pasirinkite labiausiai tinkantį džiovinimo ciklą su "Active Sync" funkcija ar valdykite džiovyklės veiklos efektyvumą su " Energy Manager" bei išnaudokite kitus privalumus, suteikiamus jums naujausių technologijų pagalba.


KG DETEKTORIUS – SUTAUPYKITE iki 70% LAIKO IR PINIGŲ.
Nebijokite džiovinti mažą skalbinių įkrovą savo džiovyklėje, nes Hoover turi puikų sprendimą, leidžiantį sutaupyti iki 70% energijos ir laiko. Svorio ir džiovinimo jutikliai pasveria jūsų skalbinius ir automatiškai sustabdo ciklą tuo metu, kai pasiekiamas jūsų norimas skalbinių išdžiūvimo lygis, tokiu būdu galite sutaupyti energijos, laiko ir pinigų. Taip pat galima džiovinti nuo 1 kg iki pilnos įkrovos be jokio vandens ar energijos švaistymo.


GERIAUSI LYGINIMO REZULTATAI – PASIRŪPINKITE SAVO SKALBINIAIS TIEK PRIEŠ CIKLĄ, TIEK IR PO JO.
Pradžios atidėjimo funkcija leidžia pasirinkti geriausią ciklo paleidimo laiką, atsižvelgiant į jūsų įpročius ir poreikius. Džiovinimo ciklo pradžia gali būti atidėta 23 valandas. Taigi jei džiovinimas prasideda tada, kai jūs būnate ne namie, grįžus galite turėti jau sausus minkštus bei išlygintus skalbinius.


AQUAVISION –  SUMANUS BŪDAS SURINKTO VANDENS IŠPYLIMUI IR PAKARTOTINIAM JO PANAUDOJIMUI. PATOGUMAS IR EKOLOGIŠKUMAS!
Naujoji Hoover Aquavision yra unikali rinkoje vandens surinkimo sistema dėl išskirtinės formos ir vietos džiovyklės durelėse. Aquavision dėka yra surenkamas džiovinimo ciklo metu panaudotas vanduo specialioje lengvai nuimamoje talpoje. Surinktas distiliuotas vanduo gali būti panaudojamas pakartotinai, pavyzdžiui, lygintuvo užpildymui. Daugiau jokių nepatogių ir sunkių vandens talpų.


HOOVER PAŽADAS - PALENGVINTI JŪSŲ GYVENIMĄ, NAUDOJANT SUMANIUS SPRENDIMUS!

Specifikacija

Prekės kodas 991105000089
Aukštis (cm) 85.0000
Programos eigos rodiklis Yra
Užraktas nuo vaikų Yra
Būgno apšvietimas Nėra
Drėgmės jutiklis Yra
Pūkų filtras Yra
Vandens talpos prisipildymo indikatiorius Yra
Talpinimo jutiklis Yra
Lietuvių k. pasirinkimas Nėra
Galimybė montuoti po stalviršiu Nėra
Programų skaičius 16
Energijos sąnaudos (kWh/metus) 269
Plotis (cm) 60.0000
Automatinis išsijungimas Yra
Nesiglamžymo funkcija Yra
Darbo pabaigos indikatorius Yra
Didžiausia skalbinių įkrova (kg) 7
Filtro užterštumo indikatorius Yra
Matmenys AxPxG (cm) 85x60x46
Garų generatorius Nėra
Džiovinimo lentynėlė batams/drabužiams Nėra
Spalva Balta
Montavimo tipas laisvai pastatoma
Energijos sąnaudų klasė A+
Džiovyklės tipas kondensacinė
Programos pradžios atidėjimas iki 24 val.
Džiovinimo programos medvilnei, sintetikai, vilnai, greita, mišraus pluošto audiniai
Ekranas LCD
Gylis (cm) 46.0000
Skalbinių įkrova >7 kg
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.