+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos virimo aparatas DELONGHI PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS

  • Kaina:
    1 649,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

PrimaDonna Elite Experience 650.85 – tai ypatingas automatinis kavos aparatas, kuris leis kasdien mėgautis puikiai paruošta kava. Jis suprojektuotas taip, kad patenkintų visus kavos gurmanų lūkesčius. Vienu mygtuko paspaudimu galima pagaminti klasikinius itališkus gėrimus, pradedant stipria espresso kava ir baigiant gausiu pieninės kavos gėrimų pasirinkimu. Jos gamybai aparatas naudoja šiuolaikinę net dviejų termoblokų šildymo sistemą ir atitinkamai priderintą slėgį, užtikrinančius sodrų bei intensyvų užpilo aromatą.
Saldumo mėgėjus nudžiugins Mano šokolado funkcija, leidžianti paruošti šio gardaus gėrimo puodelį. PrimaDonna Elite Experience 650.85 pagamins ir aromatingą arbatą (baltąją, žaliąją, oolong, juodąją), o karštą dieną atsigaivinsite aparato paruošta šalta kava – galite rinktis bet kurį iš šių gėrimų ir automatinė programa padės jį pagaminti. Patentuota, naujoviška funkcija MixCarafe atvers Jums naująjį kavos pasaulį!SPALVOTAS LIEČIAMAS EKRANAS TFT 4,3"
Didelis, spalvotas, 4.3“ skiriamosios gebos liečiamas ekranas užtikrina paprastą ir intuityvų aparato naudojimą.  Interaktyvus skydas siūlo neribotą mėgstamų kavos gėrimų pasirinkimą, kiekvieno iš jų priderinimą prie savo skonio ir asmeninių receptų įrašymą į vieną iš 6 galimų vartotojų profilių. Skyde rodomos ikonėlės ir pranešimai lydi mus visus kavos gaminimo ir automato priežiūros proceso metu.


PROGRAMA COFFEE LINK
Jei turite kavos aparatą PrimaDonna Elite Experience 650.85, prie jo prisijungti galite iš savo mobiliojo telefono, naudodami specialią mobiliąją programą. COFFEE LINK App leidžia nuotoliniu būdu paruošti pasirinktą gėrimą, jį pakeisti pagal savo poreikius ir net sukurti visiškai naują kavos receptą.RECEPTŲ KŪRIMAS
Visi receptai, pradedant stipria espresso kava ir baigiant latte macchiato, gali būti pakeisti pagal vartotojo poreikius paprastai naudojamame liečiamame ekrane. PrimaDonna Elite Experience leis mėgautis tokio skonio kava, kokį mėgstate.


PAPRASTA NAUDOTI
Ekrane rodomi pranešimai padės Jums atlikti visas procedūras, reikalingas ilgalaikiam aparato naudojimui užtikrinti: išimti kavos gaminimo bloką, automatiškai išvalyti vandens bakelį, ištraukti nutekėjusio vandens padėklą.


ŠALTA KAVA IR KARŠTAS ŠOKOLADAS
Nustebinkite savo artimuosius ir svečius gaivinančia ir stipria šalta kava!  Naujoviška funkcija  MixCarafe ir preciziškas maišytuvas  AERO užtikrina greitą jos pagaminimą PrimaDonna Elite Experience 650.85 aparate. Kavą galite patiekti su originaliais, kavos pupelių formos ledo kubeliais ir papuošti pvz., plakta grietinėle ir juodosios kakavos milteliais.  Taip paruoštas gėrimas lepins Jūsų jausmus ne tik karštą dieną.
Šis pažangių technologijų kavos gaminimo aparatas turi funkciją, kuri leis Jums pagaminti karštą šokoladą specialiame indelyje.  Jums tereikia bet kokio šokolado miltelių ir pasirinkti vieną iš 3 tirštumo lygių – saldaus malonumo akimirkos garantuotos. Ši funkcija taip pat leidžia eksperimentuoti, naudojant naujus kavos gaminimo receptus.  Skystas karštas šokoladas – tai puikus priedas pvz., prie cafee mocha, ruošiamos iš espresso ir karšto pieno su juodu arba pieniniu šokoladu.

Specifikacija

Prekės kodas 991231000149
Gylis (cm) 48.0000
Aukštis (cm) 37.5000
Plotis (cm) 26.0000
Vandens talpa (l) 2
Spaudimas (bar) 19
Automatinis kalkių šalinimas Yra
Automatinis sistemos plovimas Yra
Galimybė naudoti maltą kavą Yra
Kavos pupelių talpa (g) 400
Galingumas (W) 1450
Šildomas paviršius puodeliui Yra
Ekranėlis Yra
Kiti parametrai Karšto šokolado funkcija
Programavimo funkcija Yra
Garų / karšto vandens vamzdelis Yra
Indas pienui plakti Yra
Kavos malūnėlis Yra
Dviejų kavos puodelių ruošimo funkcija Yra
Matmenys AxPxG (cm) 37.5x26x48
Spalva Juoda/Metalo
Valdymas Jutiminis
Apšvietimas Yra
Korpusas Keraminis
Kavos aparato tipas Automatinis
Vandens filtras Yra
Įmontuojamas Ne
Valdomas per aplikaciją Taip
Tinkamas biurui 6-8 žm.
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.