+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos virimo aparatas DELONGHI PrimaDonna Elite ECAM 650.75.MS

  • Kaina:
    1 399,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

PrimaDonna Elite. Ypatingas. Kaip Jūsų skonis. Puikus šiuolaikinio dizaino, aukštos klasės technologijų ir patogaus naudojimo derinys. ECAM 650.75.MS užtikrins, kad visus gėrimus, pradedant stipria espresso kava, per aksominę cappuccino, ir baigiant gardžia latte macchiato, lengvai priderinsite prie savo pomėgių – Jums padės intuityvus liečiamas ekranas. PrimaDonna Elite leidžia lepintis savo mėgstamais gėrimais tokia forma, kurią mėgstate labiausiai. Mėgaukitės nesibaigiančia gėrimų įvairove ir išbandykite puikų karštą šokoladą, kuris šiek tiek saldumo suteiks visai kavos gėrimų paletei.
PrimaDonna Elite – tai pirmasis De’Longhi kavos aparatas, prie kurio galima prisijungti iš mobiliojo telefono, naudojant mobiliąją programą.  SMART COFFEE programa leidžia nuotoliniu būdu paruošti norimą gėrimą, jį pakeisti pagal savo poreikius ir net kurti visiškai naujus kavos gėrimų receptusSPALVOTAS LIEČIAMAS EKRANAS TFT
Intuityvus ir interaktyvus valdymo skydas (skiriamoji geba 4.3") leidžia neribotai kurti mėgstamus kavos gėrimus, derinti kiekvieną iš jų prie savo skonio pomėgių ir saugoti asmeninius receptus viename iš 6 galimų vartotojo profilių.


MOBILIOJI PROGRAMA
PrimaDonna Elite – tai pirmasis De’Longhi kavos aparatas, prie kurio galima prisijungti iš mobiliojo telefono, naudojant mobiliąją programą. SMART COFFEE programa leidžia nuotoliniu būdu paruošti norimą gėrimą, jį pakeisti pagal savo poreikius ir net kurti visiškai naujus kavos gėrimų receptus!RECEPTŲ KŪRIMAS
Visi receptai, pradedant stipria espresso kava, per aksominę cappuccino ir baigiant latte macchiato, gali būti pakeisti pagal vartotojo poreikius.


PAPRASTA NAUDOTI
Ekrane rodomi pranešimai padės Jums atlikti visas procedūras, reikalingas ilgalaikiam aparato naudojimui užtikrinti: išimti kavos gaminimo bloką, automatiškai išvalyti vandens bakelį, ištraukti nutekėjusio vandens padėklą.


KARŠTO ŠOKOLADO FUNKCIJA
ECAM 650.75.MS turi funkciją, kuri leis Jums pagaminti karštą šokoladą specialiame indelyje. Jums tereikia bet kokio šokolado miltelių ir pasirinkti vieną iš 3 tirštumo lygių – saldaus malonumo akimirkos garantuotos! 

Specifikacija

Prekės kodas 991231000068
Gylis (cm) 48.0000
Aukštis (cm) 37.5000
Plotis (cm) 26.0000
Vandens talpa (l) 2
Spaudimas (bar) 15
Automatinis kalkių šalinimas Yra
Automatinis sistemos plovimas Yra
Galimybė naudoti maltą kavą Yra
Kavos pupelių talpa (g) 400
Galingumas (W) 1450
Šildomas paviršius puodeliui Yra
Ekranėlis Yra
Kiti parametrai Karšto šokolado funkcija
Programavimo funkcija Yra
Garų / karšto vandens vamzdelis Yra
Indas pienui plakti Yra
Kavos malūnėlis Yra
Dviejų kavos puodelių ruošimo funkcija Yra
Matmenys AxPxG (cm) 37.5x26x48
Spalva Nerūdijančio plieno
Valdymas Jutiminis
Apšvietimas Yra
Korpusas Keraminis
Kavos aparato tipas Automatinis
Vandens filtras Yra
Įmontuojamas Ne
Valdomas per aplikaciją Taip
Tinkamas biurui 6-8 žm.
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.