+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Indas kavos aparatui JURA,stiklinis, pienui

Indas kavos aparatui JURA,stiklinis, pienui 1
  • Kaina:
    24,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Estetiškos išvaizdos ir praktiškas


Stiklinis pieno konteineris – nepakeičiamas papildomas prietaisas kavos mėgėjams, kuriems malonu savo šeimos narius ir svečius kartais palepinti madingais flat white, latte macchiato ar cappuccino kavos gėrimais. Tobulai prie JURA gaminiams būdingų dizaino linijų derantį indą galima laikyti šaldytuve ir, kai reikia, prijungti prie kavos aparato. Pieno tiekimo vamzdelis prijungiamas prie kavos aparato reikiamame aukštyje, kad būtų paprasta iš konteinerio išsiurbti pieną ir iš jo pagaminti putą. Konteinerio talpa – 0,5 l. Konteinerį galima plauti indaplovėje.Greitas ir paprastas būdas mėgautis puodeliu puikios kavos


Pieno tiekimo vamzdelį prijungus prie dangtelio, galima pradėti gaminti kavą. Nesudėtingos kištukinės jungtys užtikrina visišką vamzdelio vidaus, kuriuo teka pienas, švarą. Išorinis pieno tiekimo vamzdelio paviršius, kuris neretai būna nešvarus, niekada nesiliečia su pienu.Kokybiškos, idealiai higieniškos medžiagos


Kokybiškas stiklinis konteineris ir nerūdijančiojo plieno jungiamasis pieno tiekimo vamzdelis – tobula talpykla pienui laikyti, nes jos dalys pagamintos iš skonį nekeičiančių medžiagų.


Paprasta laikyti


Stiklinį pieno konteinerį labai patogu naudoti, nes jį galima laikyti šaldytuvo durelių lentynoje.Lengva valyti


Iš stiklo ir nerūdijančiojo plieno pagamintą pieno sistemą paprasta prižiūrėti ir lengva valyti, nes jos dalių paviršius lygus ir ją galima plauti indaplovėje.


Specifikacija

Prekės kodas 999101001841
Garantija (mėn.) 0
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.