+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Pieno šaldytuvas JURA Cool Control wireless, 0,6 l

Pieno šaldytuvas JURA Cool Control wireless, 0,6 l 1
Pieno šaldytuvas JURA Cool Control wireless, 0,6 l 2
  • Kaina:
    149,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Garantuotas bevielis ryšys
Šiandien bevielis ryšys daugeliu aspektų yra savaime suprantamas reiškinys, susijęs ir su kavos aparatais. JURA šaldytuvas nuolatos fiksuoja talpoje esančio pieno kiekį. Kai talpoje lieka per mažai pieno, prieš ruošiant gėrimą kavos aparato ekrane atsiranda įspėjimas „Pripildyti pieno”. Tai ypač patogu ruošiant kavos gėrimus su pienu. Aukštos kokybės 0,6 litro nerūdijančio plieno talpa išsiskiria rafinuotu dizainu ir leidžia naudoti optimalų kiekį šaldomo pieno. Nerūdijančio plieno talpą lengva perkelti ir išties paprasta ją atidaryti bei pripildyti. Šią talpą galite laikyti šaldytuve bei plauti indaplovėje.


Optimalios sąlygos pienui
Tinkamai parinktos medžiagos, originalus dizainas ir elegantiška JURA pieno konteinerių išvaizda – tai tobulai pienui laikyti pritaikytas sprendimas, tinkantis bet kokio tūrio pieno talpyklai ir atitinkantis klientų reikalavimus. Specialiai JURA kavos aparatams sukurti jungiamieji elementai, taip pat paprasta jų priežiūra ir valymas užtikrina idealią pieno sistemos švarą nuo kavos gėrimo gaminimo pradžios iki pat puodelyje garuojančio paruošto kavos gėrimo.


Lengvai užtikrinama švara
Sandarūs jungiamieji elementai sudaro hermetiškas jungtis su pieno konteineriu, pieno tiekimo vamzdeliu ir pieno ruošimo sistemos piltuvėliu. Elementus paprasta keliais veiksmais prijungti prie aparato ir nuo jo atjungti, tad gaminant madingą kavos gėrimą su pienu ir paskui pieno sistemai automatiškai išsivalant, garantuojama, kad pieno tiekimo sistema išliks nepriekaištingai švari.


Garantuojama švara naudojant pieną
Aukščiausios kokybės medžiagos, hermetiški jungiamieji elementai ir optimali temperatūra, palaikoma pienui tekant iš pieno konteinerio iki atsiduriant puodelyje garuojančio kavos gėrimo, užtikrina, kad pienas išlaiko aukščiausius higienos standartus. Dėl garantuotos švaros, naudojant pieną, visi kavos gėrimai paruošiami pagal griežčiausius kokybės standartus. Pienas visada pasiekia puodelį pavirtęs tiršta ir lengva it plunksnelė pieno puta.


Specifikacija

Prekės kodas 991220000157
Tinka modeliams GIGA 5 / Z8 / Z6 / IMPRESSA Z9 / IMPRESSA Z7 /J6 / J600 / IMPRESSA J9.4 / IMPRESSA J9.3 / IMPRESSA J9.2 / J800 / J500 / J95 / J90 / IMPRESSA J85 / IMPRESSA J80 / F9 / IMPRESSA F8 / IMPRESSA F85 / IMPRESSA F7 /S8 / S80E6 / E60 / E600E8 / E80 / E800D6 / D60 / D600
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.