+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10

Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 1
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 2
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 3
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 4
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 5
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 6
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 7
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10 8
  • Kaina:
    149,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

NATŪRALUS GARAVIMO PROCESAS
Higieniškas ir natūralus garavimo procesas optimaliam našumui. Sausas oras praeina pro drėkintuvą. Į orą patenka vandens garai ir drėgnesnis oras iš drėkintuvo patenka į aplinkos orą. „NanoCloud“ technologijoje naudojamas natūralaus garavimo procesas, kurio metu įtraukiamas sausas ir į patalpą išleidžiamas sudrėkintas oras.


APSAUGO NUO DRĖGNŲ DĖMIŲ IR BALTŲ DULKIŲ
Dėl 360° dizaino sudrėkintas oras vienodai paskirstomas patalpoje ir nėra lašų ant grindų ar darbastalio. Be to, mūsų „NanoCloud“ technologija sumažina mineralų sklidimą ore, todėl išvengiama baltų dulkių nusėdimo ant baldų ir plokščių paviršių.


SKLEIDŽIA 99 % MAŽIAU BAKTERIJŲ
Kai garinamas vanduo, vandens molekulės yra tokios mažos, kad vandens migla tampa nematoma žmogaus akimis. Kadangi jos tokios mažos, šios molekulės ne tokios pajėgios pernešti bakterijas ore. Mūsų laboratorijoje atlikti tyrimai patvirtino, kad „NanoCloud“ technologija skleidžia 99 % mažiau bakterijų nei geriausi ultragarsiniai drėkintuvai.TYLAUS MIEGO REŽIMAS
Miego režime drėkintuvas veikia minimalaus triukšmo lygiu ir išjungiamos visos šviesos, išskyrus greičio indikatorių. Šis nustatymas užtikrina, kad išlaikysite norimą drėgnumo lygį net miegodami.


LENGVAI PAPILDOMAS BAKELIS
Papildykite iš ąsočio arba pakišę vandens bakelį po čiaupu. Indikatorius „max“ aiškiai nurodo, kiek daugiausia galima pilti vandens į bakelį. Jei bakelis tuščias, drėkintuvas automatiškai išsijungia, o ekrane rodoma, kad reikia papildyti.LENGVAI VALOMA KONSTRUKCIJA
Dėl apvalios ir minimalistinės konstrukcijos lengva valyti. Šis drėkintuvas neturi kaitinimo plokštės, todėl nereikia šalinti kalkių nuosėdų.


JOKIO KARŠTO VANDENS
Drėkintuvas kelia mažą riziką nusideginti karštu vandeniu ar šiltais garais. „NanoCloud“ technologijoje nešildomas vanduo, todėl išvengiama rizikos nudegti nuo karšto vandens arba šiltų garų.AUTOMATINIAI DRĖGNUMO NUSTATYMAI
Išlaikykite vienodą drėgnumo lygį naudodami automatinius drėkinimo nustatymus. Pasirinkite 40 %, 50 % arba 60 % kaip tikslinį drėgnumo lygį ir drėkintuvas automatiškai įsijungs ir išsijungs, kai bus pasiektas pageidaujamas lygis. Dėl išmaniojo drėgnumo jutiklio prietaisas tiksliai valdo drėgnumo lygį. Jis taip pat realiu laiku rodo skaitmeninį patalpos drėgnumo lygį.


LAIKMATIS
Naudojant laikmatį drėkintuvas veikia nustatytą valandų skaičių ir automatiškai išsijungia pasibaigus nustatytam laikui. Pasirinkite 1, 4 arba 8 valandas.


DIDELIS VANDENS ABSORBAVIMO IR GARINIMO EFEKTYVUMAS
„Philips“ drėkintuvas turi 3 ventiliatoriaus greičius ir drėkina 300 ml/val. greičiu, kai nustatymas didžiausias. Jis puikiai tinka vidutinio dydžio, iki 44 m², kambariuose.Specifikacija

Prekės kodas 991299003220
Drėkinamas plotas (m²) 44
Triukšmo lygis (dB) (dB) 34
Vandens talpa (l) 2
Vandens išgarinimas (g/val) 300
Drėkinimo reguliavimas Yra
Talpa kvapiesiems aliejams Nėra
Intensyvaus drėkinimo rėžimas Yra
Vandens įkaitinimas Nėra
Spalva Juoda/Sidabrinė
Laikmatis yra
Veikimo principas Garinimas
Matmenys AxPxG (cm) 33,9x24,9x24,9
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.