+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanus elektrinis šildytuvas Xiaomi Mi Smart SpaceHeater S white

Išmanus elektrinis šildytuvas Xiaomi Mi Smart SpaceHeater S white 1
Išmanus elektrinis šildytuvas Xiaomi Mi Smart SpaceHeater S white 2
Išmanus elektrinis šildytuvas Xiaomi Mi Smart SpaceHeater S white 3
Išmanus elektrinis šildytuvas Xiaomi Mi Smart SpaceHeater S white 4
Išmanus elektrinis šildytuvas Xiaomi Mi Smart SpaceHeater S white 5
  • Kaina:
    99,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Nebrangus ir tylus išmanusis elektrinis šildytuvas su ventiliatoriumi Elektrinis šildytuvas "Xiaomi Mi Smart S" gali apšildyti iki 46 m² plotą. Galingame 2200 W galios šildytuve yra įmontuotas jutiklinis ekranas prietaisui valdyti. Tylus šildytuvas šaltesnėmis dienomis greitai sušildo kambarį. Be to, elektrinį šildytuvą galite valdyti tiesiogiai iš savo išmaniojo įrenginio.


Greitas šildymas


Xiaomi Mi Smart S šildytuvas turi 72 šildymo elementus. Dėl to jis idealiai tinka šildyti iki 46 m² ploto patalpas. O dėl didelio šilumos išsklaidymo pajėgumo jis tai daro greitai.


Tylus veikimas


Xiaomi Mi Smart S šildytuvas neturi ventiliatoriaus, todėl jis natūraliai vėdina orą jo neišsausindamas. Vietoj ventiliatoriaus "Xiaomi Mi Smart 1S" naudoja tinklu sujungtą korių laidumo sistemą, kuri nukreipia oro srautą į paviršių.


Pastovi 16-28 ºC temperatūra


Pasirinkite norimą temperatūrą nuo 16 iki 28 laipsnių ir tiesiog atsipalaiduokite. Dėl integruoto dvigubo temperatūros jutiklio "Xiaomi 1S" šildytuvas palaiko temperatūrą, kai pasiekiama nustatyta vertė.


Nuotolinis valdymas iš išmaniojo telefono


Prijunkite "Mi Smart 1S" šildytuvą per "Wi-Fi" prie "Mi Home" programėlės ir valdykite prietaisą tiesiogiai iš savo išmaniojo įrenginio. Išeidami iš darbo įjunkite šildytuvą su ventiliatoriumi, kad jums atvykus kambaryje jau būtų jauki šiluma. Temperatūrą taip pat galima keisti programėlėje nesikeliant.


Valdymas jutikliniu ekranu


Jei nenorite naudotis išmaniuoju įrenginiu, šildytuvą galite valdyti ir iš įmontuoto ekrano. Šildytuvas "Xiaomi Mi Smart S1" turi didelį ekraną su trimis ryškumo lygiais ir jutikliniu valdymu, todėl temperatūrą ir galią galite nustatyti iš jo.


Kruopštus dizainas


Visos šildytuvo briaunos yra suapvalintos, kad būtų išvengta sužalojimų dėl smūgių. Be to, jo kojelės turi neslystantį pagrindą. Dėl šoninės rankenos 6 kg sveriantį prietaisą lengva transportuoti ir laikyti. Dėl purslams atsparios konstrukcijos šildytuvą galima naudoti ir vonios kambaryje.


Matmenys: 459 × 684 × 90 mm


Svoris: 6 kg


Galingumas: 2200 W


  


 

Specifikacija

Prekės kodas 999937000234
Galingumas (W) 2200 W
Galingumo padėčių skaičius (vnt.) 6
Laikmatis yra
Apsauga nuo perkaitinimo Yra
Nuotolinis valdymas Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.