+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kokteilinė BLENDTEC Designer 625

Kokteilinė BLENDTEC Designer 625 1
  • Kaina:
    599,00 € 616,99 €
    Jūs sutaupote: 17,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

SMULKINTUVAS VISAM GYVENIMUI.


Blendtec skirtas ne tik vaisių kokteiliams plakti. Jis padės paruošti dieviško skonio ledus ir migdolų pieną, tobulus miltus ir riešutų sviestą, nuostabius mirkymo ir paprastus padažus, karštą sriubą bei kitus gardžius patiekalus. Ir visa tai – tik vienu mygtuko paspaudimu.


STILIAUS IR UNIVERSALUMO DARNA.


Jei virtuvėje turite „Blendtec Designer 625“, turite viską, ko reikia, kad per kelias sekundes paruoštumėte sveikus vaisių kokteilius, užkandžius ir patiekalus. Be to, puikios išvaizdos įrenginys papuoš virtuvę! Šviečiančiame jutiklinio valdymo skydelyje yra iš anksto sukonfigūruotos populiariausių receptų pasirinkimo programos.ŠVIEČIANTIS JUTIKLINIO VALDYMO SKYDELIS.


„Blendtec Designer 625“ smulkintuve įrengtas šviečiantis jutiklinio valdymo skydelis, todėl jame rodomi simboliai gerai matomi. Valdymo skydelį galite įjungti vienu mygtuko paspaudimu. Išsijungia automatiškai. Lygų paviršių valyti paprasta ir patogu.


6 PAKOPŲ JUTIKLINIS GREIČIO PASIRINKIMAS IR PULSAVIMO MYGTUKAS.


Norėdami reguliuoti „Designer 625“ veikimo greitį, tiesiog braukite greičio parinkimą kairėn arba dešinėn, ir mišinys bus paruoštas pageidaujamos konsistencijos. Greičio pasirinkimas yra 6 pakopų, o pulsavimo mygtuku galima greitai padidinti maišymo galingumą.


4 IŠ ANKSTO UŽPROGRAMUOTI CIKLAI.


„Blendtec Designer 625“ yra 4 iš anksto užprogramuoti veikimo ciklai: vaisių kokteiliai, lediniai desertai, šviežios sultys ir karštos sriubos. Pasirinkite ciklą ir „Blendtec“ sulėtins arba pagreitins darbą automatiškai. Taip vienu mygtuko spustelėjimu gausite tokį rezultatą, koks nurodytas jūsų mėgstamame recepte.


Specifikacija

Prekės kodas 521202000040
Talpa (l) 2,4
Greičio reguliavimas Yra
Impulsinis režimas Yra
Galingumas (W) 1560
Kiti parametrai Universali kokteilinė su ledo smulkinimo funkcija, skirta plakti, maišyti, smulkinti, skaldyti, šildyti.
Dangtelis su anga skysčio papildymui Yra
Spalva Juoda
Indas "Tritan" (be BPA)
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.