+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Sulčiaspaudė SAGE SJE430SIL The Nutri Juicer Cold

Sulčiaspaudė SAGE SJE430SIL The Nutri Juicer Cold 1
Sulčiaspaudė SAGE SJE430SIL The Nutri Juicer Cold 2
Sulčiaspaudė SAGE SJE430SIL The Nutri Juicer Cold 3
Daugiau informacijos
  • Sulčiaspaudės tipas: universali
Specifikacijos
  • Sulčiaspaudės tipas: universali
  • Kaina:
    239,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Sulčių spaudimo metu įprastos sulčiaspaudės įkaista, kartu įkaitindamos ir spaudžiamas sultis. Tad naudojant įprastą sulčiaspaudę švieži vaisiai ir daržovės praranda vitaminus bei naudingąsias medžiagas. Tuo tarpu "Sage Nutri Juicer Cold" sulčiaspaudėje naudojama šalto spaudimo technologija bei itališkos kokybės filtras padeda išvengti vitaminų bei mineralų praradimo, nes temperatūra spaudimo metu ženkliai nekyla. Mėgaukitės ne tik nepaprastu sulčių skoniu, tačiau ir vitaminų bei naudingųjų medžiagų teikiama nauda.


Sutrumpinamas paruošimo laikas. Unikali, itin talpi 84 mm talpa, kurioje dedami spaudžiami vaisiai bei daržovės, leis dėti visą, nepjaustytą produktą. Todėl sutaupysite laiko – nebereikės iš ansksto supjaustyti spaudžiamų vaisių ir daržovių.


Sandariai laikykite sultis. Mėgaukitės šviežiomis sultimis ilgesnį laiką. Pridedamas specialus indas su ant šono esančiais matavimo vienetais bei sandariu dangteliu, kuris padės palaikyti sulčių šviežumą. Sultys išlieka šviežios iki 3 dienų, laikant šaldytuve.


Saugu plauti indaplovėje. Sulčiaspaudės dangtelis, nerūdijančio plieno filtras, piurė diskas bei sulčių indelis gali būti plaunami indaplovėje.


Patogus spaudimas į puodelį. Daugiau jokios netvarkos spaudimo metu, nes sultys supilamos tiesiai į jūsų puodelį ar talpą. O kad išvengtumėte lašėjimo, baigus spausti sultis pasukite galiuką.

Specifikacija

Prekės kodas 891213000009
Sulčiaspaudės tipas universali
Greičio reguliavimas Yra
Skyrelis laidui Yra
Indo talpa (l) 2
Tirščių talpa Yra
Galingumas (W) 1250
Dangtelis Yra
Didelė produktų padavimo anga Yra
Stumtukas Yra
Sietelis Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.