+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Virdulys TEFAL KO250830, 1,7l juodas

 • Kaina:
  56,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Pradėkite savo rytą stilingai su "Tefal Loft" virduliu. Įkvėptas britiškų pusryčiu metu naudojamais indais ir įrankiais, "Tefal Loft" elektrinis virdulys atkreipia dėmesį savo unikaliu, žaviu dizainu. Virdulys neabejotinai pagyvina kiekvienos virtuvės interjerą. Nesenstantis graviruotas stilius priderintas su klasikine keramika bei moderniu cinkeliu – chromuotais akcentais. Nepamirškime plataus naudingų funkcijų pasirinkimo, garantuojančio nepakartojamo skonio šiltus gėrimus, kurie patiks visai šeimai. • Nuimamas dangtelis nostalgijai atgaivinti. Šis retro stiliaus dangtelis sužadins prisiminimus apie vasaras praleistas pas močiutę ir jos verdamą arbatą, ar mamos gaminamą kakavą šaltais žiemos rytais. Mėgaukitės nostalgijos jausmu bei tuo pačiu išlaikytu aukštu patogumo lygiu.

 • Užtvirtintas šildymo elementas. Šis elementas leidžia korpusui greičiau įkaisti. Be to, šios virdulio dalies paviršius yra neįtikėtinai lygus, todėl valymas neturėtų sukelti didelių rūpesčių.

 • Vandens lygio indikacija. Visuomet žinokite kiek vandens likę Jūsų virdulyje. Vos vienu žvilgsniu nustatysite, ar reikia papildyti talpą – virdulyje įrengtas praktiškas vandens kiekio indikatorius.

 • Nuimamamas filtras. Filtrą, esantį šalia pilstymui skirto snapelio, galima lengvai nuimti. Tai labai palengvina prietaiso valymą, o švarus filtras užtikrins, kad Jūsų pagaminta kava ar arbata bus nepakartojamo skonio.

 • Tikslus pilstymas. Gamintojai pasirūpino, kad pilstymo snapelis turėtų itin tikslų galiuką, tad kaskart preciziškai įsipisite vandens ir nepraleisite nė lašelio pro šoną.

 • Patogus įjungimo bei išjungimo mygtukas. Šis mygtukas su indikacine šviesele informuoja, kai prietaisas yra įjungtas. Mygtukas lengvai slankiojasi į viršų ir apačią, o prietaisui nustojus veikti – išsijungia automatiškai.

 • Didelė talpa. 1,7 litrų talpos visdulys idealiai tiks visai šeimai, todėl visi vienu metu galėsite mėgautis mėgstamiausiais šiltais gėrimais ir pajusti akimirkos jaukumą.

 • Greiti rezultatai. Su 2400W galingumu pasieksite greitus rezultatus. Kone kiekvienas žinome jausmą, kai ryte beprotiškai skubame, tačiau viską padarytume dėl vieno puodelio kavos. Jūs vėluojate, tačiau atrodo, kad kavą pasidaryti užtruks vos minutę. Deja, įjungus virdulį atrodo, kad jis kaista visą amžinybę. Galų gale paliekate neužpiltą kavą ir išbėgate iš namų dar labiau vėluojant. Su "Tefal Loft" jūsų rytinė kava ar gardi arbata visuomet bus paruošta pačiu laiku.

Specifikacija

Prekės kodas 241241000045
Talpa (l) 1,7
Apsauga nuo perkaitinimo Yra
Automatinis išsijungimas Yra
Vandens lygio indikatorius Yra
Nuovirų filtras Yra
Galingumas (W) 2400
Kaitinimo elementas dengtas
Spalva Juoda
Korpusas Metalas/plastikas
Temperatūros reguliatorius Nėra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.