+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Siuvimo mašina SINGER 1412

Siuvimo mašina SINGER 1412 1
  • Kaina:
    169,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Ši elektromechaninė siuvimo mašina yra puiki pagalbininkė atliekant siuvimo darbus namuose. Ji puikiai tiks ir pradedančiai ir jau įgudusiai siuvėjai. Su šia mašina galėsite ne tik taisyti, bet ir siūti drabužius iš įvairių medžiagų. Singer 1412 turi 15 siuvimo programų. Galėsite siuti pagrindines,trikotažines, "overlokinę" ir dekoratyvines siules. Prisiūsite užtrauktuką, įsiūsite sagą, asiūlėsite sagos kilputę, naudodami "atlasinę" siūlę prisiūsite aplikacijas, "paslėpto" dygsnio pagalba palenksite gaminio apačią ir kt. Techninės charakteristikos: vertikali metalinė šaudyklė zigzago pločio reguliatorius dygsnio ilgio reguliatorius (iki 4 mm) automatinis 4-ių žingsnių sagos kilpos apsiuvimas metalinis rėmas nuimama rankovė siaurų ir apvalių gaminių siuvimui dvigubas pėdelės pakėlimas 7/12 mm galimybė siūti su dviguba adata atbulinė eiga siūlo nupjovimas automatinis ritelės privijimas Šiai mašinai ypač lengvai pakeisite pėdeles, nuo aplinkos poveikio saugos minkštas uždangalas.

Specifikacija

Prekės kodas 991299002488
Dygsnių skaičius 15
Galingumas (W) 85
Automatinis adatos įverimas Nėra
Automatinis siūlo nukirpimas Yra
Nuimamas stalelis Nėra
Siuvimo mašinos funkcijos atbulinė eiga, trikotažinis dygsnis, overlokinis dygsnis, dekoratyvinis dygsnis, sagos kilputės apsiuvimas, zigzaginis dygsnis, automatinis ritės privijimas
Siuvimo mašinos tipas Elektromechaninė
Šaudyklės mechanizmas Vertikali
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.