+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Siuvimo mašina SINGER 3321

Siuvimo mašina SINGER 3321 1
Siuvimo mašina SINGER 3321 2
  • Kaina:
    199,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Su šios siuvimo mašinos pagalba pasisiūsit tai ko trokštate ! Pataisysite senus drabužius, papuošite naujais savo artimuosius, pagražinsite savo namus. Ši siuvimo mašina lengvai siuva tiek plonus tiek storus audinius. Horizontalus šaudyklės mechanizmas ir permatomas dangtelis leis laiku pastebėti , kada baigiasi siūlas ritelėje ir nesunkiai ją pakeisti. Mašinos su šio tipo šaudyklės mechanizmu dirba tyliau ir švelniau. Pasukdami ratuką, lengvai nusistatysite norimą siuvimo programą iš 21. Tarp jų rasite trikotažines bei dekoratyvines siūles. Pusiau automatinis kilpų apsiuvimas ir speciali pėdelė padės kokybiškai apsiūti norimo dydžio sagos kilpas. Darbą paspartins ir siūlo įvėrimo mechanizmas. Atbulinio siuvimo pagalba kokybiškai užtvirtinsite siūles. Nuimamas staliukas su dėžute reikmenims leis nesunkiai apsiūti siauras bei apvalias gaminio vietas. Pasirinkę šią mašiną turėsite dar platesnes dygsnio ilgio ir zigzago pločio reguliavimo galimybes. Šia mašina džiaugsis ir pradedantysis ir jau patyręs siuvėjas.

Specifikacija

Prekės kodas 991299001379
Dygsnių skaičius 21
Galingumas (W) 85
Automatinis adatos įverimas Yra
Automatinis siūlo nukirpimas Yra
Nuimamas stalelis Yra
Siuvimo mašinos funkcijos adatos padėties reguliavimas, greičio reguliavimas, kojelės aukščio reguliavimas, atbulinė eiga, paslėptas dygsnis, trikotažinis dygsnis, overlokinis dygsnis, dekoratyvinis dygsnis, sagos kilputės apsiuvimas, sagų prisiuvimas, siuvimas dviguba adata, užtrauktuko įsiuvimas, zigzaginis dygsnis
Siuvimo mašinos tipas Elektromechaninė
Šaudyklės mechanizmas Horizontali
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.