+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Siuvimo mašina VERITAS Amelia

Siuvimo mašina VERITAS Amelia 1
Siuvimo mašina VERITAS Amelia 2
Siuvimo mašina VERITAS Amelia 3
Siuvimo mašina VERITAS Amelia 4
Siuvimo mašina VERITAS Amelia 5
Siuvimo mašina VERITAS Amelia 6
Siuvimo mašina VERITAS Amelia 7
Siuvimo mašina VERITAS Amelia 8
  • Kaina:
    299,99 €
Suteikiama garantija: 36 mėn.

Aprašymas

Siuvimo mašina VERITAS Amelia su 90 siuvimo programų – nevaržykite savo kūrybiškumo!


Siuvant su VERITAS Amelia siuvimo mašina lengvai susiųsite tamprius drabužius, turinčius daug elastano, papuošite audinius tvarkingomis apvadinėmis siūlėmis ir dar daugiau! Naudojant šią siuvimo mašiną galėsite išmėginti net 7 sagų siuvimo metodus bei daugybę dekoratyvinių siūlių tipų. Kiekviena siuvimo programa turi iš anksto nustatytus matmenis – optimaliausią siūlės ilgį ir plotį. Siuvimo mašina VERITAS turi dar daugiau automatinių funkcijų: siūlas įtempiamas ir nukerpamas automatiškai, tad kaskart pasieksite norimus rezultatus.


Paprastas ir profesionalus naudojimas
90 automatinių pogramų, įvairių tipų siūlės, automatinės funkcijos – visa tai leidžia sukurti profesionalius siuvinius be didelių pastangų.


Sukurta išlaisvinti kūrybiškumą
Kuriate staltieses, dekoruotas sukneles ar unikalius dirbinius iš įvairiausių audinių? Kad ir kokių idėjų turite, su VERITAS Amelia viskas įmanoma. Ryškus, tačiau kartu pakankamai švelnus LED apšvietimas leis stebėti savo dirbinį bet kokiomis sąlygomis – net jei įkvėpimas užklumpa vėlai vakare.


Siuvimo procesas, teikiantis malonumą
Siuvimo mašina yra ne tik priemonė kurti – šis prietaisas neretai naudojamas praktiškoms užduotims atlikti, pavyzdžiui norint užsiųti skylę. VERITAS Amelia sukurta tai, kad šie smulkūs darbeliai neužimtų daug laiko, tad skyles užsiųsite vos per kelias akimirkas. Nuo šiol galėsite skirti daugiau laiko kūrybiškumui išlaisvinti, o ne buitinėms užduotims atlikti.


Idealiai prisiūtos sagos
Sagų įvairovė yra išties sunkiai suskaičiuojama – įvairiausios formos, netikėtos spalvos, patys originaliausi dizainai... Tad kam kaskart naudoti tą patį prisiuvimo būdą? Juk individualumas prasideda detalėse. VERITAS Amelia siuvimo mašina siūlo net 7 sagų prisiuvimo būdus, kurie leis pasijusti tikru profesionalu siuvant ar taisant drabužius.


Lengvas prispaudimo kojelės keitimas
Norint pakeisti prispaudimo kojelę, užtruksite vos kelias akimirkas. Visus pridedamus spaustukus, skirtus dekoratyvinėms siūlėms, pakeisite be jokių papildomų įrankių. O tuomet galėsite pradėti mėgautis savo mylimu pomėgiu.


SPECIFIKACIJOS:


· Tipas: elektromechaninė siuvimo mašina
· Šaudyklė: horizontali
· Siuvimo programos: 90
· Apšvietimas: LED
· Maksimalus dygsnio ilgis: 4,5 mm
· Maksimalus dygsnio plotis: 7 mm
· Ekranas: LCD
· Įtampa: 70W

Specifikacija

Prekės kodas 991245000805
Galingumas (W) 70
Garantija (mėn.) 36
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.