+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Siuvimo mašina VERITAS Emily

Siuvimo mašina VERITAS Emily 1
Siuvimo mašina VERITAS Emily 2
Siuvimo mašina VERITAS Emily 3
Siuvimo mašina VERITAS Emily 4
  • Kaina:
    199,99 €
Suteikiama garantija: 36 mėn.

Aprašymas

Siuvimo mašina VERITAS Emily su 80 siuvimo programų – patirkite siuvimo džiaugsmą!


Siuvant su VERITAS Emily siuvimo mašina lengvai susiųsite tamprius drabužius, papuošite audinius tvarkingomis apvadinėmis ar dekoratyvinėmis siūlėmis, siųsite sagas trimis skirtingais būdais. Kiekviena siuvimo programa turi iš anksto nustatytus matmenis – optimaliausią siūlės ilgį ir plotį. Siuvimo mašina VERITAS garantuoja, kad siųdami atsipalaiduosite.


Sukurta išlaisvinti kūrybiškumą
Kuriate staltieses, dekoruotas sukneles ar unikalius dirbinius iš įvairiausių audinių? Kad ir kokių idėjų turite, su VERITAS Emily viskas įmanoma. Ryškus, tačiau kartu pakankamai švelnus LED apšvietimas leis stebėti savo dirbinį bet kokiomis sąlygomis – net jei įkvėpimas užklumpa vėlai vakare.


Siuvimo procesas, teikiantis malonumą
Siuvimo mašina yra ne tik priemonė kurti – šis prietaisas neretai naudojamas praktiškoms užduotims atlikti, pavyzdžiui norint užsiųti skylę. VERITAS Emily sukurta tai, kad šie smulkūs darbeliai neužimtų daug laiko – skyles užsiųsite vos per kelias akimirkas. Specialus įrankis, padedantis įverti siūlą į ašelę ypač pravers norint dar labiau palengvinti siuvimo procesą. Tad nuo šiol galėsite skirti daugiau laiko kūrybiškumui išlaisvinti, o ne buitinėms užduotims atlikti.


Idealiai prisiūtos sagos
Sagų įvairovė yra išties sunkiai suskaičiuojama – įvairiausios formos, netikėtos spalvos, patys originaliausi dizainai... Tad kam kaskart naudoti tą patį prisiuvimo būdą? Juk individualumas prasideda detalėse. VERITAS Emily siūlo 3 skirtingus sagų prisiuvimo būdus, kurie leis pasijusti tikru profesionalu siuvant ar taisant drabužius.


Lengvas prispaudimo kojelės keitimas
Norint pakeisti prispaudimo kojelę, užtruksite vos kelias akimirkas. Visus pridedamus spaustukus, skirtus dekoratyvinėms siūlėms, pakeisite be jokių papildomų įrankių. O tuomet galėsite pradėti mėgautis savo mylimu pomėgiu.


SPECIFIKACIJOS:


· Tipas: elektromechaninė siuvimo mašina
· Šaudyklė: horizontali
· Siuvimo programų skaičius: 80
· Apšvietimas: LED
· Maksimalus dygsnio ilgis: 4,5 mm
· Maksimalus dygsnio plotis: 7 mm
· Ekranas: LCD
· Įtampa: 70W

Specifikacija

Prekės kodas 991245000806
Galingumas (W) 70
Garantija (mėn.) 36
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.