+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Valymo garais įrenginys KARCHER SC 1 EasyFix 1.516-330.0

Valymo garais įrenginys KARCHER SC 1 EasyFix 1.516-330.0 1
Valymo garais įrenginys KARCHER SC 1 EasyFix 1.516-330.0 2
  • Kaina:
    123,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Kompaktiškas KARCHER SC 1 EasyFix du viename garų valytuvas (su rinkiniu grindims valyti) gali būti naudojamas bet kur namuose. Valymui nenaudojami jokie cheminiai valikliai, o garai sunaikina 99.99% visų įprastų namų aplinkoje aptinkamų bakterijų. Dėka kompaktiškų išmatavimų, įrenginys yra idealus greitam ir kruopščiam tarpiniam valymui. O kai viskas atlikta, įrenginys gali būti laikomas praktiškai bet kur, neužimdamas daug vietos. Nervarbu ar tai būtų įvairūs sujungimai, plytelės, viryklės, nišos ar kiti mažiausi tarpai - galingi garai ir platus priedų asortimentas užtikrina nepkriekaištingą švarą. Dėka grindų valymo rinkinio EasyFix, praktiškas rankinis garų valytuvas gali būti transformuotas grindų valymui akimirksniu. Pašalinami net ir labiausiai prikibę nešvarumai ar riebalų nuosėdos.


Savybės ir privalumai:


Galingas 3 barų garų slėgis
Lengvai pašalina įvairios kilmės purvą - netgi sunkiai pasiekiamose vietose


 SC 1 EasyFix: Galingas 3 barų garų slėgisGrindų valymo rinkinys EasyFix su lanksčia jungtimi ant grindų antgalio ir lipnia fiksacijos sistema grindų šluostei
Optimalūs valymo rezulatai visų tipų kietoms grindims garus koncentruojančios funkcijos Lipnios fiksacijos sistemos dėka. Šluostė nuimama ir pakeičiama išvengiant kontakto su purvu. Lanksti antgalio sandūra užtikrina ergonomišką, efektyvų valymą su pilnu sąlyčiu su grindų paviršiumi, nežiūrint į naudotojo ūgį.


 SC 1 EasyFix: Grindų valymo rinkinys EasyFix su lanksčia jungtimi ant grindų antgalio ir lipnia fiksacijos sistema grindų šluostei.Mažas, patogus ir lengvai sandėliuojamas
Prietaisą galima laikyti naudojimo vietoje, kad būtų patogu.


 SC 1 EasyFix: Mažas, patogus ir lengvai sandėliuojamasUžraktas nuo vaikų ant įrenginio korpuso
Užrakto sistema patikimai apsaugo nuo vaikų netinkamo elgesio su įrenginiu.


Grindų valymo šluostė pagaminga iš aukštos kokybės mikropluošto
Rūpestingam valymui ir geresniam purvo šalinimui bei surinkimui.

Specifikacija

Prekės kodas 991213000054
Paskirtis rankinis garo valytuvas su grindų valymo rinkiniu
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.