+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Valymo garais įrenginys KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-110.0

Valymo garais įrenginys KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-110.0 1
Valymo garais įrenginys KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-110.0 2
Valymo garais įrenginys KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-110.0 3
  • Kaina:
    205,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

"SC 3" komplektuojamas su "Comfort" grindų antgaliu ir specialia vandens nukalkinimo kasete. Nepertraukiamo garų tiekimo funkcija užtikrina nuolatinį prietaiso boilerio papildymą vandeniu. 30 sekundžių – tik tiek laiko tereikia garams paruošti!


Kilmės šalis: Vokietija/Kinija


 Su Kärcher "SC 3" - garai paruošiami vos per 30 sekundžių! Kaip ir kiti Kärcher garo valytuvai, "SC3" valo be cheminių valiklių. Skirtas įvairių karščiui ir drėgmei atsparių paviršių valymui, garai sunaikina 99,99% įprastoje namų aplinkoje aptinkamų bakterijų. Ekologiškas paviršių valymo būdas, sukuriama higieniška namų aplinka. Galingas garų srautas efektyviai valo keramines plyteles, elektrines virykles, gartraukius, santechnikos prietaisus, virtuvės ir vonios baldus. Garai skverbiasi net į mažiausius paviršiaus nelygumus, iš jų ištirpdydami bei pašalindami purvą. "SC 3" turi specialų rezervuarą, kurį galima bet kuriuo metu papildyti vandeniu, o tai užtikrina pastovų vandens tiekimą į boilerį, garų ruošimą bei nepertraukiamą valymo procesą - taip taupomas laikas, ypač valant didesnio ploto ar labiau užterštus paviršius. Nukalkinimo kasetė skirta į boilerį tiekiamo vandens nukalkinimui. "SC 3" komplektuojamas su "Comfort" grindų antgaliu su slankia jungtimi – ergonomiškam naudojimui ir patogiam valymui. Priklausomai nuo paviršiaus užterštumo gali būti pasirenkamas vienas iš 2-jų garų srauto intensyvumo režimų. Kiti privalumai: priedų saugojimas, grindų antgalio parkavimas.


SAYBĖS IR PRIVALUMAI


Trumpas įkaitimo laikas
Tik 30 sekundžių įkaitimo laikas užtikrina prietaiso panaudojimą nedelsiant, kai prireikia.Grindų valymo komplektas "Comfort" su slankia jungtimi
Ypatingi valymo rezultatai ant įvairaus grindų paviršiaus namuose pasiekiami dėl veiksmingos skersinių technologijos. Lanksti antgalio sandūra užtikrina ergonomišką, efektyvų valymą su pilnu sąlyčiu su grindų paviršiumi, nežiūrint į naudotojo ūgį.


Pastovus garo tiekims ir integruota nukalkinimo kasetė
Talpą galima greitai pripildyti bet kuriuo metu - garas bus tiekiamas pastoviai ir darbas vyks be trikdžių Išmani nukalkinimo kasetė kalkes pašalina automatiškai.Skirtingų paviršių efektyvus valymas su grindų antgaliu, rankiniu antgaliu, apvaliu šepečiu ir t.t.
Puikiems valymo rezultatams.
Užrakto sistema patikimai apsaugo nuo vaikų netinkamo elgesio su įrenginiu.
Garų srauto intensyvumas gali būti pasirenkamas priklausomai nuo valomo paviršiaus ir jo užterštumo.
Praktiškas priedų saugojimas. Antgalio parkavimo vieta pertraukų metu.
Paprasta įjungti ir išjungti.

Specifikacija

Prekės kodas 991213000055
Paskirtis Tinkamas visų virtuvės bei vonios paviršių, viryklių bei orkaičių valymui. Kaitinimo galingumas - 1900 W, vandens talpa -1,0 l, apsauginis užraktas, apsauginis vožtuvas, grindų valymo komplektas, baldinis, plyšinis antgalis, šepetėlis.
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.