+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Skalbimo mašina - džiovyklė HOOVER WDWT 4118AHC-S

  • Kaina:
    499,99 € 569,99 €
    Jūs sutaupote: 70,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

HOOVER DYNAMIC NEXT – tai inovatyvi skalbyklė-džiovyklė, kuri sujungia itin modernų dizainą su inovatyviomis skalbimo ir džiovinimo technologijomis. Chromuotos durelės, didelis liečiamas (Touch) monitorius, galimybė valdyti skalbyklę – džiovyklę jūsų išmaniuoju telefonu. Viena didžiausių rinkoje skalbyklės – džiovyklės talpų: skalbia 11 kg, džiovina 8 kg. Maksimalus gręžimo greitis 1400 apsisukimų per minutę. Hoover Dynamic next skalbyklės – džiovyklės vilnos skalbimo ciklą patvirtino „Woolmark”, todėl skalbkite vilnonius audinius be jokios baimės juos sugadinti. Hoover garų funkcijos dėka išlyginama iki 80% audinių raukšlių. Tokiu būdu ženkliai sutrumpinsite rūbų lyginimo laiką. Visa tai leis Jums patirti, ką reiškia naujos kartos skalbyklės - džiovyklės, kurios išsprendžia visus Jūsų skalbimo  ir skalbinių džiovinimo rūpesčius.


UNIKALI HOOVER ALL IN ONE FUNKCIJA
All in One funkcija leis jums skalbti skirtingo tipo, splavų audinius pilna įkrova vieno skalbimo metu, vos per 59 minutes. Todėl visos savaitės skalbinius galite išskalbti vos per vieną kartą, nekreipdami dėmesio į skalbiamų audinių tipų ar spalvų skirtumus. Skalbimo mašina automatiškai parinks geriausiai tinkamą programą, tinkančią visiems jūsų skalbiniams ir maksimaliai apsaugančią jų kokybę.
KG DETEKTORIUS
Šios skalbyklės - džiovyklės talpa 11+8 kg. Joje yra įmontuotas kilogramų detektorius, kuris pasveria jūsų skalbinius ir nustato optimalias vandens ir laiko sąnaudas Jūsų skalbimui. Taigi, nors ir skalbyklės talpa itin didelė, tačiau galite skalbti ir maža įkrova, skalbimo mašina automatiškai pritaikys reikalingą vandens kiekį, ciklo trukmę bei enrgijos sąnaudas Jūsų skalbimui, taip sutaupysite tiek savo laiko, tiek pinigų.


IŠMANI SKALBIMO MAŠINA DĖKA ONE TOUCH FUNKCIJOS 
Kodėl verta rinktis išmanią skalbimo mašiną su One Touch funkcija?
Todėl, kad tai yra protingiausias būdas pasiekti geriausius skalbimo rezultatus. One Touch -  tai sistema su NFC technologija bei inovatyvia Hoover Wizard aplikacija, kurios dėka galėsite kontroliuoti savo skalbimus, maksimizuojant efektyvumą bei sumažinant sąnaudas taip pat rasti naudingų patarimų, kaip išlaikyti savo skalbinius geriausios būklės. Gauti ataskaitas, kurios padės pakeisti jūsų skalbimo įpročius. Ataskaitose matysite ir išmoksite kontroliuoti skalbimo laiką, pritaikyti geriausiai tinkančią skalbimo programą jūsų audiniams. Stebėti jūsų pasirinktų programų efektyvumą bei bendrus jūsų skalbimo mašinos veiklos rezultatus. Taip pat aplikaciją galite panaudoti, siekiant profilaktiškai patikrinti jūsų skalbimo mašinos techninę būklę. Specialus ciklas nustatys problemas ir pateiks patarimų jei kils kokių problemų, siekiant išlaikyti Jūsų skalbimo mašiną nepriekaištingos techninės būklės kuo įmanoma ilgiau.
Daugiau informacijos apie One Touch funkciją:
TYLUS INVERTERINIS VARIKLIS
Hoover inverterinio variklio dėka skalbimo mašinos tarnavimo laikas yra žymiai ilgesnis, nei skalbimo mašinos su įprastu varikliu. Taip pat skalbimo mašinos veikimas tylesnis, vos 52 dB.Specifikacija

Prekės kodas 991129000168
Užraktas nuo vaikų Yra
Automatinė vandens lygio kontrolė Yra
Disbalanso kontrolė Yra
Programų skaičius -
Energijos sąnaudos (kWh/metus) 7,48 kWh vienam kartui skalbiant ir džiovinant
Apsauga nuo vandens išsiliejimo Yra
Matmenys AxPxG (cm) 85x60x64
Gręžimo greičio reguliavimas Yra
Didžiausias gręžimo greitis (aps/min) 1400
Montavimo tipas laisvai pastatoma
Energijos sąnaudų klasė A
Sausų skalbinių kiekis (kg) 11
Skalbimo efektyvumo klasė A
Skalbyklės tipas skalbyklė - džiovyklė
Programos eigos rodiklis Yra
Gręžimo efektyvumo klasė A
Ekranas Yra
Programos pradžios atidėjimas Yra
Putų kontrolė Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti