+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas

Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas 1
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas 2
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas 3
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas 4
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas 5
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas 6
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S7, baltas 7
 • Kaina:
  569,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Kas yra Roborock S7?


Su Roborock S7 kilimus ir kietas grindis galima išvalyti vienu metu. Dėl novatoriškos vibracijos technologijos išdžiūvęs purvas nėra problema. Be to, valant robotas automatiškai aptinka kilimus ir prireikus pakelia šluostę. Šepetys yra guminis su spiralinėmis lamelėmis, kurios vengia plaukų susivėlimo. Roboto filtras turi E11 klasę ir gali būti plaunamas vandeniu. Roborock S7 robotas dulkių siurblys turi LIDAR technologiją ir realiu laiku atvaizduoja jūsų namus. Roborock S7 valdomas programėle ir balso komandomis.


Pagrindinės savybės • Vibracinis plovimas

 • Plaunamas filtras

 • LIDAR technologija

 • Ypač didelė siurbimo galia

 • Pažangi šluostės sistema

Komplektacija • Robotas

 • Įkrovimo stotelė

 • Maitinimo adapteris

 • Šluostės laikiklis

 • Šluostė

Vibracinė plovimo technologija


Šios technologijos dėka robotas dulkių siurblys su šluoste pasiekia dar geresnių rezultatų valant išdžiovintus nešvarumus. Robotas ne tik šluoja kietas grindis, bet ir jas šveičia. Šluostė ne tik valo grindis, bet ir vibruoja iki 3000 kartų per minutę ir efektyviai pašalina ant grindų išdžiūvusį nešvarumą. Šio unikalaus vibracijos-šveitimo-judesio dėka, pvz. galima lengvai pašalinti išdžiūvusios kavos dėmes.


Išmanus šluostės pakėlimas


Šlapio valymo metu aptikęs kilimą, robotas S7 automatiškai pakelia šluostę. Taip pat baigus plauti ar grįžus į įkrovimo stotelę.


Naršymas naudojant programą arba valdymą balsu


Roborock S7 robotą galima valdyti naudojant programėlę arba valdant balsu („Amazon Alexa“ arba „Google Home“). Programėlėje galite pasiekti visus savo kambarių žemėlapius ir planuoti išsamų valymą.


Kaip valdyti robotą Roborock S7


Robotą galima valdyti išmaniuoju telefonu. Programėlė suteikia prieigą prie visų žemėlapių. Čia galite sudaryti valymo planą, įrengti draudžiamas zonas, bei apibrėžti, kaip reikia valyti tam tikras kietas grindis. Be to, galima naudoti balso valdymą („Amazon Alexa“ arba „Google Home“) ir integruoti į savo išmaniuosius namus.


LIDAR technologija ir jutikliai


Robotas turi LIDAR technologiją, leidžiančią realiu laiku atvaizduoti jūsų namus. Roborock S7 savarankiškai išmoks kambarių išplanavimą ir apskaičiuos optimalius kelius. Programėlėje jums bus pateiktas jūsų namų žemėlapis, kuriame galite apibrėžti, ką, kada ir kaip valyti. Pavyzdžiui, kokiu metu, kurią patalpą reikėtų valyti, kiek vandens reikia sunaudoti parketo grindims ir kur neturėtų patekti robotas. Be to, Roborock S 7 turi laiptų ir sienos jutiklius, kurie neleidžia robotui nukristi ar palikti žymių ant sienos.

Specifikacija

Prekės kodas 999903006497
Baterijos tipas 5200mAh
Dulkių talpyklos talpa (l) 470ml
Nuotolinis valdymas Yra
Darbo laikas (pilnai įkrauta baterija) (min) 3.0000
Planavimas Yra
Drėgno valymo režimas Yra
Vandens konteinerio talpa (ml) 300
Siurbimo galia (Pa) 2500
Siurblio valdymo būdas Programėle
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.