+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Dulkių siurblys robotas SAMSUNG VR10M703BWG/SB

Dulkių siurblys robotas SAMSUNG VR10M703BWG/SB 1
Dulkių siurblys robotas SAMSUNG VR10M703BWG/SB 2
Dulkių siurblys robotas SAMSUNG VR10M703BWG/SB 3
Dulkių siurblys robotas SAMSUNG VR10M703BWG/SB 4
  • E-kaina:
    338,99 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Galingai išvalo sunkiai pasiekiamas vietas
Itin plonas, itin galingas. Turi plonesnį korpusą, tačiau siurbia galingai. Sukuria 20 kartų didesnę siurbimo galią * siurbti dulkes ir nešvarumus, esančius kilime ir po žemais baldais.* Paremta vidaus bandymų duomenimis, palyginti su įprastu Samsung VR10BTATBB. ** Palyginti su Samsung POWERbot VR9000


Nuskenuoja valomą plotą, aptinka kliūtis
Puikiai veikiantis atnaujintas jutiklis FullView Sensor™ 2.0 aptinka labai siauras ar mažas kliūtis dideliame plote. Be to, jutiklis aptinka kambarių kampus, o robotas dulkių siurblys juos išvalo tris kartus, siurbdamas 10 proc. galingiau. ** Sukuria 10% didesnę siurbimo galią nei naudojant įprastą režimą (Normal Mode).


Puikiai valo net vietas palei sienas
Edge Clean Master našiau valo kraštus ir kampus naudodamas šepetėlį, esantį labai arti priekio. Jam palietus sieną, nusileidžia Auto Shutter, kad sukurtų barjerą, padedantį susiurbti daugiau dulkių.


Visada optimali galia
Intelligent Power Control sistema aptinka paviršiaus rūšį ir sukuria optimalią siurbimo galią. Robotui užvažiavus ant kilimų ir kilimėlių, variklis sukuria didesnę siurbimo galią, kad susiurbtų įsivėlusias dulkes.


Neleidžia filtrui užsikimšti
CycloneForce užtikrina nepaprastai didelę siurbimo galią ilgam laikui. * Dėl šios technologijos sukuriama stipri išcentrinė jėga, ištraukianti dulkes ir nešvarumus iš oro ir nugabenanti juos į vidinę kamerą. Todėl filtras išlieka švarus ir mažiau kemšasi.
* Paremta vidaus bandymų duomenimis, palyginti su įprastu Samsung VR10BTATBB.


Išvalo didesnį plotą greitai ir našiai
Platus šepetys išvalo didesnius plotus greičiau ir našiau. Jis yra 290 mm pločio (daugiau nei 42 proc. didesnis už įprastus 204 mm šepečius), todėl greičiau ir našiau išvalo didesnį plotą.Valdykite nuotoliniu būdu
Valdymo belaidžiu ryšiu funkcija leidžia nuotoliniu būdu valdyti prietaisą naudojant mobiliesiems telefonams skirtą programėlę*. Vos palietę mygtuką, galite įjungti arba išjungti prietaisą, planuoti valymo laiką ir peržiūrėti valymo istoriją, kai esate ne namuose.
* Programėlė skirta iPhone telefonams ir prietaisams su Android operacine sistema. Reikalingas belaidis ryšys.


Sudaro žemėlapį ir randa geriausią valymo maršrutą
Sistema Visionary Mapping™ Plus randa optimaliausią valymo maršrutą, kad robotas greitai išvalytų kambarį. Naudodamas didelio našumo jutiklius ir skaitmeninę kamerą, robotas sudaro jūsų namų žemėlapį ir apskaičiuoja našiausią valymo maršrutą.
* Paremta vidaus bandymų duomenimis, palyginti su įprastu Samsung VR10BTATBB.


Dideli ratukai
Atnaujinti Easy Pass™ ratukai lengvai įveikia didžiąją dalį kliūčių, pavyzdžiui, slenksčius, todėl dulkių siurblys tikrai valys namus, kol būsite išvykę. Dabar dulkių siurblio korpusas pakeltas 15 mm nuo žemės, todėl tikimybė užstrigti yra dar mažesnė.


Pasirinkite geriausią būdą
Įvairūs valymo režimai leidžia pasirinkti geriausią būdą valyti atsižvelgiant į situaciją. Yra 3 valymo režimai,* 3 siurbimo režimai, planavimo režimai, kuriuos galite nustatyti iki 7 kartams per savaitę.


Visada įkrautas
Dėl automatinio įkrovimo funkcijos robotas dulkių siurblys automatiškai nuvažiuos prie stotelės ir įkraus beveik išsikrovusią bateriją. Visiškai įsikrovus baterijai, robotas tęsia valymą ten, kur baigė.


 

Specifikacija

Prekės kodas 101204000520
Baterijos tipas Li-ion
Triukšmo lygis (dB) (dB) 72
Dulkių talpyklos talpa (l) 0,3
Aukštis (cm) 9.7000
TURBO funkcija Yra
Nuotolinis valdymas Yra
Akumuliatoriaus krovimo trukmė (min.) 240
Darbo laikas (pilnai įkrauta baterija) (min) 60.0000
Auto-Docking Yra
Automatinis režimas Yra
Rankinis režimas Yra
Taškinis valymo režimas Yra
Tylusis režimas Nėra
Planavimas Yra
Skersmuo arba ilgis x plotis (cm) 34,8x34
Drėgno valymo režimas Nėra
Wi-Fi Taip
Kiti parametrai LED ekranas, sudaro našiausią valymo maršrutą
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.