+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver

Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver 1
Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver 2
Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver 3
Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver 4
Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver 5
Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver 6
Išmanusis laikrodis GARMIN Vivoactive 3 White/Silver 7
  • Kaina:
    149,00 € 189,00 €
    Jūs sutaupote: 40,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Džiaugiamės pristatydami naująjį vívoactive 3 GPS išmanųjį laikrodį su naująją Garmin Pay™ belaide mokėjimo funkcija, kuri leis Jums atsiskaityti už pirkinius, nesinešiojant telefono ar piniginės1. Dėka integruoto Elevate™riešinio pulsometro2 ir daugiau nei 15 sporto šakų programėlių, vivoactive 3 bus puikus aktyvaus laisvalaikio palydovas. Turite daug hobių? Ne problema. Antradienį kardio treniruotė. Joga trečiadienį? vívoactive 3 su tai susidoros.
“Ko gero nemažai kas yra patyrę  nepatogumų, kai po sportinės veiklos norėtumėte įsigyti užkandžių ar išgerti kavos, tačiau neturėjote galimybės pasiimti piniginės ar banko kortelės.” Teigė Garmin viceprezidentas, Dan Bartel. “Mes išsprendžiame šią problemą su nauja Garmin Pay bekontakčio atsiskaitymo funkcija vívoactive 3 laikrodyje. Atsiskaitykite su ja visur, kur yra priimami bekontaktiniai mokėjimai ir su savimi nešiokitės dar mažiau daiktų.
Garmin Pay mokėjimo funkcija sukurta bendradarbiaujant su FitPay™ bei suderinama su populiariausiomis Visa ir Mastercard debitinėmis ir kreditinėmis kortelėmis iš pasaulio didžiausių bankų kompanijų, kurių sąrašas didėja kiekvieną dieną. O naudodami banko korteles su Garmin Pay funkcija, gausite visus kortelių teikiamus privalumus ir papildomas naudas kurias gautumėte iš savo fizinės kortelės, tačiau patogesniu būdu - jas turint tiesiog ant savo riešo.


Išmanus, tvirtas ir stilingas
Vívoactive 3 turi nerūdijančio plieno metalinius akcentus bei nuolat veikiantį, didelės raiškos Garmin Chroma™ ekraną, kuris yra įskaitomas, bet kokiose aplinkos sąlygose. vívoactive 3 taip pat turi Side Swipe™ - naujoji valdymo funkcija, su kuria galėsite lengvai ir greitai keisti valdymo menu, duomenų laukelius ir peržiūrėti kitą informaciją. O kadangi kai kurie vartotojai pageidauja įrenginį valdyti ne su nykščiu, o su smiliumi - vívoactive 3 sukurtas taip, kad jį galėtumėte dėvėti taip, kaip Jums yra patogu. Bei kaip visi Garmin laikrodžiai, su vívoactive 3 galite maudytis vandenyje ar praustis duše3, bei baterijos veiks iki 7 dienų išmaniojo laikrodžio režimu arba 13 val. GPS režimu4.
Su integruotu Elevate riešiniu pulsometru galėsite stebėti savo širdies ritmą ištisą parą, nustatyti savo VO2max rodiklį ir matyti sportinės būklės amžių. Visi šie rodikliai padės daug geriau įvertinti savo fizinę formą bei stebėti savo progresą. vívoactive 3 laikrodyje taip pat galėsite matyti visos dienos patiriamo streso informaciją, kuri yra nustatoma stebint Jūsų širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV - Heart rate variability). O kadangi galėsite stebėti savo momentinį streso lygį bei visą streso informaciją dienos metu - galėsite daug geriau įvertinti patiriamus streso pokyčius bei galbūt pakeisti gyvenimo įpročius.


Specifikacija

Prekės kodas 993201000037
Papildoma informacija atsparumas vandeniui iki 50m, 15 sporto šakų programėliių,
Vidinė atmintis (MB) n/d
Ekrano dydis (") 1,2"
Kortelės tipas nėra
Baterijos darbo trukmė (val.) iki 7 dienų
Pulso rodymas ekrane Yra
Navigacija (GPS) Yra
Lietimui jautrus ekranas Yra
Pranešimų (SMS ir kt.) valdymas Yra
Vaikiškas Nėra
Įrenginio tipas Išmanusis laikrodis
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.