+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Maršrutizatorius D-Link Router DIR-615S 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) por

Maršrutizatorius D-Link Router DIR-615S 802.11n, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) por 1
  • Kaina:
    14,99 €
Šią prekę rasite tik internete.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

PATOBULINKITE SAVO TINKLĄ
Šis bevielis maršrutizatorius duos jums puikų bevielį našumą, tinkle apsaugą bei aprėptį, todėl jis puikiai tiks jei norite patobulinti savo namų tinklą. Naudodamiesi QoS pralaidumo optimizavimu analizuojama ir atskiriama keli duomenų srautai, DIR 615 turi išmanias savybes, kad galėtumėte tvarkyti kelis belaidžius įrenginius ir įjungti sklandų srautą per visą jūsų namų tinklą. Atnaujinti namų tinklą su Wireless N 300 yra puikus sprendimas besidalinantiems internet ir failais, tokiais kaip vaizdo įrašai, muzika, nuotraukos ir dokumentai. D-Link Wireless N 300 ne tik padidina bevielį diapazoną, bet ir gali būti sujungtas su kitų kartų bevieliais prietaisais.


LENGVAS PRIJUNGIMAS
D-Link Quick Router nustatymų vedlys greitai konfigūruoja jūsų naują Wireless N 300 maršrutizatorių, kad jūs juo alėtumųte naudotis per kelias minutes. Nustatymų vedlys padės jums žingsnis po žingsnio per diegimo procesą konfigūruoti interneto ryšį, belaidžio tinklo nustatymus ir saugumą bei viską, ko reikia, kad jūsų tinklas įsijungtų ir veiktų taip, kad jums nereikėtų būti tinklo ekspertu, kad gautumėte greitai prisijungti!


LENGVA APSAUGOTI
Maršrutizatoriuje veikia naujausios bevielės pasaugos funkcijos, kurios padeda apsaugoti tinklą nuo neidentifikuotų asmenų. WPA™ ir WPA2™ standartų atitikimas užtikrina, kad galėtumėte naudotis geriausiais įmanomais šifravimais, nesvarbu koks yra vartotojo prietaisas.


EKOLOGIŠKAS
Nors jis atrodo kaip paprastas maršrutizatorius, jis toks nėra. Tai D-Link Green maršrutizatorius, kuris yra itin draugiškas gamtai, jis sukurtas, kad išlaikytų energiją, apsaugotų aplinką nuo kenksmingų medžiagų ir sumažinti atliekas, nes pakuotės gali būti perdirbamos.

Specifikacija

Prekės kodas 999906001233
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.