+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kartotuvas TP-LINK TL-WA860RE, 300Mbps

Kartotuvas TP-LINK TL-WA860RE, 300Mbps 1
  • Kaina:
    29,99 €
Suteikiama garantija: 36 mėn.

Aprašymas

WI-FI DIAPAZONO PRAILGINIMAS VIENU MYGTUKO PASPAUDIMU
TL-WA860RE yra sukurtas, kad patogiai padidintų aprėptį ir pagerintų jūsų bevielio tinklo signalo stiprumą. Su 300Mbps bevieliu N greičiu, TL-WA860RE paverčia jūsų “aklasias zonas” į ryšio zonas.


LANKSTUS IŠDĖSTYMAS IR PAPILDOMA GALIA
TL-WA860RE miniatiūrinis dydis ir sieninis dizainas leidžia lengvai diegti ir judėti lanksčiai. Kai prijungtas prie esamo maršrutizatoriaus, galite tiesiog atjungti ir prijungti "Range Extender" bet kurioje vietoje be jo dar kartą konfigūruoti. Be to, jo integruotas maitinimo lizdas užtikrina, kad energija nenutekėtų perniek.


PRIJUNKITE IR NAUDOKITĖS
Tiesiog prijunkite ir naudokitės. Tai viskas, ko jums reikės, kad prailgintumėte bevielį ryšį. Be jokių naujų laidų ar kabelių, su jau esamu diapazonu, vartotojai gali lengvai praplėsti bevielę aprėptį vienu WPS mygtuko paspaudimu ant maršrutizatoriaus ir diapazono praplėtimo mygtuku ant kartotuvo


NEĮTIKĖTINAS DIAPAZONAS SU IŠORINĖMIS ANTENOMIS
Su dviem išorinėmis antenomis sujungtomis su aukštesnės kokybės antenų technologija, jūs mėgausitųs tobula WiFi aprėptimi ir patikimumu, nesvarbu kurioje namų vietoje būsite.PRIJUNKITE LAIDINIUS PRIETAISUS PRIE BEVIELIŲ
TL-WA860RE vienintelė Ethernet jungtis leis kartotuvui veikti kaip bevielis adapteris, kad sujungtų laidinius prietaisus tokius kaip Blu ray leistuvai, žaidimų konsolės, DVR ir kiti. Tuo pačiu metu prietaisai taip pat gali dalintis bevieliu tinklu.


LENGVAS TRANSLAIVIMAS
TL-WA860RE užtikrina greitą prisijungimą be jokių trikdžių, o tai puikiai tik HD vaizdo įrašų transliacijoms, žaidimams internete.


IŠMANUS SIGNALO INDIKATORIUS
Išmani singnalo švieselė rodo signalo stiprumą, kurį TL-WA860RE gauna iš esančio maršrutizatoriaus, o tai gali padėti rasti geriausią vietą aptimaliai WiFi aprėpčiai.Specifikacija

Prekės kodas 993006108482
Garantija (mėn.) 36
Užsakyti

Gamintojo specifikacija

LAN tinklo architektūra FastEthernet
Įrenginio tipas Range Extender
Paskirtis Wireless LAN
LAN portas 1x 10/100BaseTX (RJ45)
Išorinės antenos jungties tipas N/A
Šifravimas WPA (PSK) - Wi-Fi Protected Access (Pre-Shared Keys)
Prieinami perdavimo greičiai 300 Mb/s
Darbo režimas Range Extender
Dažnis 2.4 GHz
Palaikomi protokolai ir standartai DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.