+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501

Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 1
Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 2
Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 3
Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 4
Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 5
Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 6
Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 7
Garso sistema SAMSUNG HW-MS6501 8
  • E-kaina:
    329,00 € 389,99 €
    Jūs sutaupote: 60,99 €
E-kaina galioja tik perkant internetu.
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

PAJUSKITE SODRŲ ŽEMŲJŲ DAŽNIŲ GARSĄ
Išgirskite sodresnį žemųjų dažnių garsą. Samsung garso iškraipymą šalinanti technologija nuspėja ir panaikina garso iškraipymą prieš jam įvykstant, todėl žemųjų dažnių garsas yra sodresnis ir kokybiškesnis nenaudojant atskiro žemųjų dažnių garsiakalbio.PARUOŠTAS BELAIDŽIAM ERDVINIAM GARSUI
Belaidžio erdvinio garso sistemos rinkinys leidžia lengvai išplėsti erdvinio garso sistemą nenaudojant laidų raizgalynės. Naudodami savo Soundbar, galite sukurti daugiakanalę sistemą ir mėgautis tikru erdviniu garsu.


PUIKUS GARSAS SĖDINT BET KURIOJE VIETOJE
Kad ir kur sėdėsite, garsas bus nepriekaištingas. Visuomet girdėkite nuostabų garsą bet kurioje kambario vietoje dėl pažangiojo plataus diapazono aukštųjų dažnių garsiakalbio.


KOKYBIŠKAS GARSAS NAUDOJANT HD AUDIO
Mėgaukitės nepriekaištingu ir nepaprastai tikrovišku garsu, kurį atkuria HD Audio. Ši technologija išsaugo originalo kokybę ir sodrumą, naudodama 96 kHz, 24 bitų dažnį (nemažina garso įrašo dažnio).


9 INTEGRUOTIEJI GARSIAKALBIAI
Soundbar garso sistemą sudaro 9 atskiri garsiakalbiai, kiekvienas iš jų turi savo stiprintuvą. Garsiakalbių konfigūraciją ir išdėstymą suprojektavo ir sureguliavo Kalifornijoje esanti Samsung garso laboratorija, kad garsas būtų aiškus ir tikslus.


KELIŲ GARSIAKALBIŲ VALDYMAS
Geriausi garso potyriai. Dėl išskirtinės Samsung technologijos garsiakalbių masyvai juda vienu metu, kad žemųjų dažnių garsas būtų galingesnis.


MOKSLIŠKAI PAGRĮSTA TECHNOLOGIJA
Išbandę ir sureguliavę garsiakalbį garsiojoje Kalifornijos garso laboratorijoje, mūsų garso inžinieriai taikė naujus transdukcijos metodus ir pažangųjį kompiuterinį modeliavimą, kad garsas būtų idealiai subalansuotas ir užpildytų kambarį.


BELAIDĖ JUNGTIS SU TELEVIZORIUMI
Lengvai prijunkite savo Soundbar prie savo Samsung televizoriaus be laidų raizgalynės naudodami Bluetooth arba belaidžio interneto ryšį. Galėsite iš karto mėgautis visu savo turiniu girdėdami aiškesnį ir sodresnį garsą.


BEVEIK NEPASTEBIMAS LAIKIKLIS
Pritvirtinkite lengvai ir tvarkingai. Pritvirtinkite Soundbar tiesiai prie savo televizoriaus, negręždami papildomų skylių sienoje. Naudokite tik vieną kabelį tiekti el. energiją abiem prietaisams. Daugiau jokių laidų raizgalynių.


VALDYKITE VIENU PULTELIU
Jums nereikia kelių valdymo pultelių. Pagrindines Soundbar funkcijas, tokias kaip įjungimas (išjungimas), garsas ir net garso efektai, galite valdyti naudodami Samsung televizoriaus valdymo pultelį ir televizoriaus naudotojo sąsają.


IŠTIES SKLANDŪS 4K POTYRIAI
Jūsų UHD turinys, UHD Blu-ray diskų leistuvas ir Soundbar Sound+ bus puikus derinys, užtikrinsiantis nuostabias pramogas ir nepriekaištingą turinio kokybę. Dėl 4K Pass-Through funkcijos jūsų 4K kokybės vaizdas bus atkuriamas itin sklandžiai. Jį papildys dinamiškas erdvinis garsas.


IŠMANIOJO GARSO REŽIMAS
Pasirinkite garso režimą arba leiskite Soundbar parinkti už jus. Garsiakalbis automatiškai išanalizuoja garsą ir optimizuoja jo kokybę atsižvelgdamas į jūsų turinį.


SRAUTINIO MUZIKOS KLAUSYMOSI PASLAUGA
Nesvarbu, kokią muziką mėgstate, Soundbar Sound+ gali ją siųsti srautiniu būdu iš telefono ar planšetinio kompiuterio. Tiesiog naudokite Bluetooth arba prijunkite prietaisą belaidžio interneto ryšiu ir klausykitės muzikos.


PROGRAMĖLĖ SAMSUNG MULTIROOM
Naudodami programėlę Samsung Multiroom, klausysitės mėgstamų dainų naujoviškai, greitai ir sklandžiai.

Specifikacija

Prekės kodas 102160000016
Galingumas (W) 450
Spalva Pilka/Sidabrinė
Garso sistema Dolby Digital
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.