+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Garso sistemų prijungimas

Prijungsime naujai įsigytą ar jau turimą garso sistemą. EURONICS technikos ekspertai garso sistemą išpakuos, surinks, esant reikalui pakabins, suderins, prijungs papildomus komponentus bei pademonstruos kaip naudotis. Jums pageidaujant pritvirtins garsiakalbius prie sienos ar paslėps laidus lovelyje. Taip pat išveš seną techniką utilizavimui.

Paslauga Kaina Prietaisai
Garso sistemų prijungimas 1 50 €  
Garso sistemų prijungimas 2 119 €  
Garso sistemų prijungimas 3 182 € HiFi garso sistemos ir namų kinai

Į paslaugą įena:

Garso sistemų prijungimas 1 - Garso sistemos surinkimas ir sujungimas tarpusavyje kliento namuose, sureguliavimas, standartinis prijungimas prie televizoriaus, papildomos medžiagos ( jungtys, kabeliai), kliento apmokymas ir konsultavimas.
Garso sistemų prijungimas 2 - Garso sistemos surinkimas ir sujungimas tarpusavyje kliento namuose, sureguliavimas, standartinis prijungimas prie televizoriaus, sistemos apjungimas per bluetooth, Wi-Fi nustatymai, papildomos medžiagos (jungtys, kabeliai), kliento apmokymas ir konsultavimas.
Garso sistemų prijungimas 3 - HiFi Garso sistemos surinkimas ir sujungimas tarpusavyje kliento namuose, sureguliavimas,  prijungimas prie televizoriaus, sistemos apjungimas per bluetooth, Wi-Fi nustatymai, papildomos medžiagos (jungtys, kabeliai), kliento apmokymas ir konsultavimas.

Paslauga teikiama Vilniaus ir Kauno parduotuvėse >>
Daugiau informacijos EURONICS parduotuvėse arba nemokamu infolinijos telefonu 8 800 60 200