+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Išmanūs namai - kas tai ir kodėl man to reikia?


Dar prieš keletą metų, norint mėgautis išmanių namų teikiamais patogumais reikėjo tiesti laidus, o galutinė tokių sistemų sąmata siekdavo ne vieną tūkstantį. Šiandien šia inovacija galima mėgautis už prieinamą kainą, visiškai atsisakius laidų bei sudėtingo sistemos montavimo - ją patys sumontuosite per 10 minučių! Negana to, visus prietaisus valdysite viena programėle. Dar svarbiau tai, jog vieną kartą sistemą sukonfigūravus, jums apskritai nereikės sukti galvos dėl savo namų sistemų valdymo - namai patys savimi pasirūpins, jus apie tai trumpai informuodami pranešimu išmaniajame telefone.


Kokios namų sistemos gali būti apjungtos ir valdomos bei kokie sistemos privalumai?


  

EURONICS už jus jau pagalvojo ir siūlo pilnai sukomplektuotus
išmanių namų sprendimus už geriausią kainą


Paskaičiavome, jog klientai, įsidiegę šį išmanių namų komplektą į 2 kambarių ir didesnius butus, per mėnesį sutaupo iki pusės būsto šildymo kaštų! Čia nėra jokios magijos, tiesiog sistema suprogramuojama taip, kad tiek jums nebūnant namuose, tiek nakties metu, būste esantys radiatoriai automatiškai prisukami iki optimalaus taupymo režimo, o prieš jums grįžtant į namus - temperatūra pakeliama iki komfortiško jums lygio. Ši sistema leidžia sutaupyti ir elektros suvartojimą, automatiškai išjungdama daugiausiai elektros vartojančius prietaisus.

Kaip tai veikia?


Visai neseniai apsaugos sistemas turėjo diegti specialistai, buvo grežiamos skylės sienose, o norint aktyvuoti ar išjungti sistemą, reikėjo įvesti PIN kodus. Tai nepatogu, nelankstu ir brangu. Todėl EURONICS pristato išmanias apsaugos sistemas, kurias vos per keletą minučių įdiegsite patys. O sistemą įjungti ir išjungti galėsite su prie raktų prikabinamu belaidžiu valdymo pulteliu. Negana to, šios sistemos itin lengvai išplečiamos tokiais davikliais kaip dūmų/CO2, vandens nuotekio, judesio ar durų/langų jutikliais.

Kaip tai veikia?

Tuntai susivijusių laidų ir nuolatinis jų junginėjimas į skirtingas sistemas, įskaitant mobilų telefoną, erzina kiekvieną, o muzikos klausymą iš telefono paverčia tikru nepatogumu. O kas jei ir televizorius - kad ir plokščiaekranis, tačiau neturi Bluetooth sąsajos? Tuomet filmo žiūrėjimas su ausinėmis praktiškai neįmanomas. EURONICS gali pasiūlyti išeitį - laidinių garso sistemų ir senos kartos televizorių išmanizavimas, tokiu būdu suteikiant Bluetooth sąsają. Šios sistemos išties nebrangios, o laidų atsisakymas suteiks naujas pramogų patirtis jūsų namuose.

Kaip išsirinkti?