+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kavos virimo aparatas NESPRESSO Citiz white

Kavos virimo aparatas NESPRESSO Citiz white 1
Kavos virimo aparatas NESPRESSO Citiz white 2
  • Kaina:
    219,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Šio išskirtinio dizaino kavo aparatas nudžiugins kavos mėgėjus bei tuos, kuriems dizainas yra ypač svarbus.Kompaktiškas, modernus aparato dizainas laimėjęs „Red Dot“ apdovanojimą neužima daug vietos, jis tiks bet kuriai virtuvei.Lengvai valdomas kavos aparatas turi du programuojamus mygtukus su automatine paleidimo-sustabdymo funkcija Espresso ir Lungo kavai ruošti bei turi lašėjimo padėklas kavos gėrimams aukštesnėse stiklinėse.


Efektyvi 19 barų pompa kiekvieną kartą leis mėgautis profesionaliai paruošta kava – ji puikiai išgaus subtilų kiekvienos kavos kapsulės skonį ir geriausius aromatus bei sukurs tirštą, gardžią pieno putą. Greito veikimo kaitinimo sistema idealią temperatūrą pasiekia vos per 25 sekundes, o automatinė energijos taupymo funkcija aparatą išjungia po 9 neveiklių minučių, taip palengvindamas Jūsų buitį.


Išlaikydamas gerai žinomą išvaizdą ir aukščiausios kokybės apdailą, intuityvių ir paprastų naudoti CitiZ aparatų asortimentas įkūnija Nespresso kompetenciją atitikti visus kavos gėrimo pomėgius. 


Elegantiško dizaino kavos aparatas „Citiz“ sukurtas tiems, kurie mėgsta iš ties gardžią ir kokybišką kavą. Gėrimai, paruošti naudojant Nespresso technologiją, yra aromatingesni, tyresnio skonio bei tirštesnės konsistencijos. Net 19 barų kavos aparato spaudimas užtikrina, kad iš jūsų mėgstamiausių Nespresso kavos kapsulių būtų išgautos visos gerosios savybės.


  


 

Specifikacija

Prekės kodas 991231000094
Spalva
Kavos aparato tipas Kapsulinis
Spaudimas (Bar) 19
Vandens rezervuaro talpa (l) 1
Valdymas Automatinis
Talpykla panaudotoms kapsulėms Yra
Reguliuojamas padėkliuko aukštis puodeliui Yra
EcoMode - 5min Yra
Liečiamas ekranas Nėra
Kapsulių tipas Nespresso kavos aparatui
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.