+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Mokymai

Suteikiame darbuotojams sąlygas mokytis ir tobulėti. Mūsų komandos nariai gali gilinti technines žinias ir kelti savo kvalifikaciją profesiniuose bei bendrųjų įgūdžių lavinimo seminaruose.

Parduotuvių darbuotojai nuolat dalyvauja techninių žinių lavinimo seminaruose apie žinomų prekių ženklų produkciją: Samsung, Apple, Lenovo, Microsoft, Philips, Canon, Sony, Gorenje, Fujitsu, Braun ir t.t.

EURONICS kaip partneris dalyvavo rengiant projektą „Žmogiškųjų išteklių vystymas Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vienijamose įmonėse, siekiant didinti prekybos įmonių bei jų dirbančiųjų konkurencingumą“. Projektas finansuotas iš Europos struktūrinių fondų. 2007 m. pagal šį projektą parengta ir įgyvendinama darbuotojų mokymų programa.

Didžiausias dėmesys kreipiamas į kokybiško klientų aptarnavimo įgūdžių stiprinimą. Klientų aptarnavimo mokymai numatyti 200 EURONICS pardavimo srities darbuotojų.

Parduotuvių ir administracijos skyrių vadovai kelia savo kvalifikaciją vadovavimo ir komandinio darbo organizavimo mokymuose. EURONICS administracijos darbuotojai gerina užsienio kalbos žinias dviejų lygių anglų kalbos kursuose.