+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Muzikinis centras SONY MHCV73D

Muzikinis centras SONY MHCV73D 1
  • Kaina:
    749,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

STULBINANTIS GARSAS JŪSŲ VAKARĖLYJE


Šokite ir dainuokite pagal mėgstamus kūrinius, nesvarbu, kurioje salės vietoje esate. Yra didelio našumo aukštųjų dažnių garsiakalbiai, didelio našumo vidutinių dažnių garsiakalbiai ir pakreipti vidutinių dažnių garsiakalbiai, todėl vakarėlyje griaudės galingas, energingas garsas, kuris patiks bet kuriam vakarėlio dalyviui.


„JET BASS BOOSTER“ LEIS JAUSTI RITMĄ DIDELIU ATSTUMU


Kūginė kanalo konstrukcija su „Bass Reflex“ technologija koncentruoja žemųjų garsų oro srautą, todėl jį galite ne tik girdėti, bet ir jausti fiziškai, net būdami minioje ar dideliu atstumu.JAUSKITĖS TARSI GYVOS MUZIKOS KONCERTE


Smagią festivalio atmosferą sukuria DSP technologija, kuri užpildo erdvę tikrovišku gyvo muzikos koncerto garsu.


ATKURIA KIEKVIENĄ SKAITMENINĖS MUZIKOS TONĄ


Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) tiksliai atkuria suglaudintų muzikos failų detales, kad galėtumėte klausytis aukštos kokybės garso, kuris beveik prilygsta originaliam CD įrašui.


SUKURKITE NEPAMIRŠTAMĄ ATMOSFERĄ


Apšvieskite vakarėlį naudodamiesi daugiakrypčiu vakarėlio apšvietimu ir garsiakalbio šviesomis. Įvairiaspalve juostele skleiskite tamsiai mėlynos, žydros ir žalios spalvos šviesos spindulius, kad sukurtumėte tikrovišką naktinio klubo ar lauko festivalio atmosferą.IŠLAISVINKITE SAVYJE POP MUZIKOS ŽVAIGŽDĘ


Tegu linksminasi visi – per įvestį prijunkite mikrofoną ir su svečiais kartu dainuokite pagal mėgstamas melodijas. Suteikite rokenrolo skambesio, prijungdami gitarą ir naudodami sistemą kaip gitaros stiprintuvą.


ATKARTOKITE RITMĄ SU TAIKO REŽIMU


Pasirinkę „TAIKO“ režimą, papildykite muziką savo būgnų garsais ir išbandykite, kaip jaučiate ritmą, žaisdami su draugais „TAIKO“ žaidimo režimu.


VADOVAUKITE VISKAM IŠ ŠOKIŲ AIKŠTELĖS


Naudodami programą „Sony | Music Center“ galite valdyti muzikos ir garso nustatymus tiesiog telefonu. Su papildiniu „Fiestable“ galite valdyti apšvietimo spalvas, įjungti DJ ar karaoke režimą. Intuityviai valdydami judesiu atlikite pakeitimus vos mostelėję riešu.FILMAI IR TELEVIZIJOS PROGRAMOS - DABAR DAR ĮSPŪDINGESNI


Prijunkite „MHC-V73D“ prie televizoriaus ir patirkite visiškai naujų pojūčių, žiūrėdami mėgstamus filmus, televizijos laidas ir sporto programas. Naudodami HDMI™ (ARC) išvestį galite lengvai prijungti sistemą prie televizoriaus, o naudodami integruotą DVD leistuvą paverskite savo svetainę teatru ir su šeima bei draugais renkite nuostabius filmų vakarus.


IŠPĖSKITE VAKARĖLIO ATMOSFERĄ NAUDODAMI BELAIDĮ RYŠĮ


Mėgaukitės galingesniu, sodresniu garsu bei sinchronizuotu apšvietimu. „Wireless Party Chain“ leidžia prijungti „MHC-V73D“ prie bet kurios iš 50 suderinamų didelės galios garso sistemų per „Bluetooth®“


 

Specifikacija

Prekės kodas 132113000136
Radijo imtuvas Yra
Kasetės dėklas Nėra
Nuotolinio valdymo pultas Yra
RDS funkcija Yra
Galingumas (W) -
Radijo bangų diapazonai FM
Garso sistema Dolby Digital, Mega Bass, Clear Audio+
Jungtys HDMI, Composite Video Output, Analoginė garso įvestis, Analoginė garso išvestis, Microphone input
Atkuriamieji audio įrašų formatai MP3, MPEG4, Xvid
Nuskaitomos laikmenos CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, USB, CD, DVD+R DL, VCD
Svoris (kg) 22
Bluetooth Yra
Garsiakalbis 5 cm x 2 tweeters, 30 cm woofer, 12 cm x 2 vidutiniai
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.