+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Ausinės APPLE AirPods su belaidžiu įkrovimo dėklu

Ausinės APPLE AirPods su belaidžiu įkrovimo dėklu 1
Ausinės APPLE AirPods su belaidžiu įkrovimo dėklu 2
Ausinės APPLE AirPods su belaidžiu įkrovimo dėklu 3
Ausinės APPLE AirPods su belaidžiu įkrovimo dėklu 4
Ausinės APPLE AirPods su belaidžiu įkrovimo dėklu 5
  • Kaina:
    209,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Apple pristatė antros kartos „AirPods“ ausines su belaidį įkrovimą palaikančiu ausinių dėklu. Naujos kartos ausinėse įdiegtas naujas H1 lustas, kuris sukurtas specialiai ausinėms, todėl ausinių našumas labai padidėjo. Dėka naujojo lusto antros kartos „AirPods“ ausinės prie įreinginių prisijungs du kartus greičiau, o naudojantis šiomis ausinėmis galima kalbėti 50 procentų ilgiau lyginant su su pirmos kartos „AirPods“. Svarbu paminėti, kad naujosios „AirPods“ ausinės palaiko Bluetooth 5.0 technologiją.

Su naujomis ausinėmis valdyti „Siri“ kaip niekada paprasta — nereikia nieko liesti ar spausti, pakanka pasakyti „Hey Siri “ ir asmeninis asistentas bus pasiruošęs vykdyti jūsų komandas: keisti dainas, skambinti, reguliuoti garsą ir daugiau. Ausinės dėkle gali būti įkrautos ilgesniam nei 24 valandų naudojimui.

Vienu „AirPods“ įkrovimu ausines neišsiimant iš ausų muzikos galima klausytis 5 valandas, o per 15 minučių ausinės įkraunamos 3 valandų naudojimui.Specifikacija

Prekės kodas 992202000108
Mikrofonas Įmontuotas
Triukšmo izoliacija Nėra
Ausinių tipas Įkišamos į ausis
Rekomenduojama paskirtis Laisvalaikiui
Ausinių sujungimas su kitais įrenginiais Bevielis
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.