+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kolonėlė MARSHALL Acton BT II, bluetooth, juoda

Kolonėlė MARSHALL Acton BT II, bluetooth, juoda 1
Kolonėlė MARSHALL Acton BT II, bluetooth, juoda 2
Kolonėlė MARSHALL Acton BT II, bluetooth, juoda 3
  • Kaina:
    249,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Acton II yra mažiausia Marshall kolonėlė, tačiau neapsigaukite – nors ji ir maža, tačiau itin galinga. Kolonėlė užtikrina pati geriausią garsą, kuris užburs jus ir jūsų draugus.PRIJUNKITE SU BLUETOOTH 5.0 IR APTX TECHNOLOGIJA
Bluetooth 5.0 ir aptX technologija leis jums mėgautis bevieliu garsu 10m diapazone. Naudokite savo išmaniuosius telefonus, plašetinius kompiuterius ir kitus Bluetooth prietaisus, kad galėtumėte transliuoti muziką tiesiai iš kolonėlės – daugiau nebereikės jokių papildomų laidų!


GARSAS PAGAL JUS
Sureguliuokite garsą taip, kaip patinka jums su Marshall Bluetooth programėle ar analoginiu valdymu, esančiu viršutiniame kolonėlės skydelyje.
 
SUJUNGIMAS LAIDU
Kolonėlę galima prijungti ne tik su Bluetooth 5.0. taip pat galite naudoti RCA arba 3.5mm lizdą.


FUNKCIONALUMAS
Kolonėlę galite prijungti prie dviejų Bluetooth prietaisų, o prijungus – lengvai keistis tarp jų.MARSHALL BLUETOOTH PROGRAMĖLĖ
Be analoginių valdymo raneknėlių, jūs galite naudotis Marshall Bluetooth programėle, kad reguliuotumėte muziką, kaip patinka jums.


Specifikacija

Prekės kodas 992215000077
Jungtys 3.5 mm stereo
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.