+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kompresinis kojų masažuoklis ELEEELS A1

Kompresinis kojų masažuoklis ELEEELS A1 1
Kompresinis kojų masažuoklis ELEEELS A1 2
Kompresinis kojų masažuoklis ELEEELS A1 3
Kompresinis kojų masažuoklis ELEEELS A1 4
  • Kaina:
    209,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Kompresinis kojų masažuoklis ELEEELS A1


Atpalaiduoja kojas / Padidina raumenų lankstumą / Skatina kraujotaką ir padidina medžiagų apykaitą / Sumažina limfos patinimą ir apsaugo nuo venų varikozės ir kojų mėšlungioKodėl reikia kompresinio kojų masažuoklio?


Žmogaus kojos turi blogiausią kraujotaką visame kūne. Nepaisant to, ilgos sedėjimo valandos darbe, vaikščiojimas, bėgiojimas ar stovėjimas duoda dar didesnę apkrovą mūsų kojoms, kuri pasireiškia silpnumu, įtampa ar skausmu. ELEEELS A1 padeda masažuoti blauzdos raumenį, sugriebia ir minko kulkšnis bei kulnus. Su A1 kojų skausmas ir kitos susijusios ligos gali tapti praeitimi, jeigu bus skiriama bent 10 minučių atsiapalidavimui su ELEEELS A1 kojų masažuokliu.3 skirtingi masažavimo režimai


Greitas: 10 minučių gydomasis masažas skirtas sumažinti blauzdos nuovargį ir pagerinti kraujotaką.
Švelnus: 20 minučių gydomasis masažas skirtas patogiam raumenų ir kūno atpalaidavimui.
Dinaminis: 15 minučių trukmės masažo procedūra, orientuota į blauzdos raumenų masažą ir atsipalaidavimą to paties masažo metu.Specifikacijos


3 individualios oro pagalvės suteikia stiprią masažo patirtį / 6 masažo zonos ir 3 skirtingi masažo režimai skirti patenkinti įvairiausius terapinius ir atsipalaidavimo poreikius / Imituoja žmogaus rankų masažavimo technikas / Ilgesnis baterijos veikimo laikas (iki 3 valandų) / Reguliuojamas dydis su dirželiais (26-50 cm)


Specifikacija

Prekės kodas 991251000022
Antgalių skaičius (vnt) 0
Šildymo funkcija Nėra
Masažo stiprumo reguliavimas Yra
Maitinimo šaltinis įkraunama baterija
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.