+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Oro valytuvas DAIKIN MC55W

Oro valytuvas DAIKIN MC55W 1
Oro valytuvas DAIKIN MC55W 2
Oro valytuvas DAIKIN MC55W 3
  • Kaina:
    434,99 € 579,99 €
    Jūs sutaupote: 145,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Švarus oras, nes mums tai rūpi
Pažadame, kad naudojant „Daikin“ oro valytuvus, jūsų oras bus švaresnis, sveikesnis ir gaivesnisOras, kuriuo kvėpuojame namuose arba kitose patalpose, yra iki 5 kartų labiau užterštas nei lauko oras. „Daikin“ oro valytuvai unikaliu „sulaikymo ir išvalymo“ metodu sulaiko ir pašalina teršalus, sumažindami patalpų taršą ir pagerindami oro kokybę jūsų namuose, biure, parduotuvėje ir t.t.

„Daikin“ oro valytuve yra sumontuota pažangi filtrų sistema, kuri sulaiko virusus, bakterijas ir alergenus, o patentuota „Streamer“ technologija juos pašalina, todėl patalpų oras ir oro valytuvų filtrai yra švarūs. Pirminis filtras sulaiko didesnes daleles, neišleisdamas jų iš vidaus. „Daikin“ HEPA filtras elektrostatiniu principu sugaudo teršalus, neužkimšdamas tinklelio, o tai reiškia, kad jo nereikės keisti 10 metų. Kvapus pašalinantis filtras sulaiko ir sugeria kvapus, dėl kurių jis nėra prisotinamas, priešingai nei su tradiciniais aktyviosios anglies filtrais. Galiausiai, drėkintuvo filtras (tik „Daikin“ oro valytuvo modelis su drėkintuvu) sunaikina bakterijas vandens bake dvigubo sluoksnio filtru su sidabro jonų kasete.

Išbandytas ir patikimas:


99,98 % koronaviruso pašalinama per 2,5 minutės*, kaip tai nustatė „Institut Pasteur de Lille“ - Daikin“ oro valytuvai pagal „Institut Pasteur de Lille“ laboratorijose atliktus tyrimus per 2,5 min. pašalina daugiau kaip 99,98 % žmogaus koronaviruso HCoV-229E*. Šis virusas priklauso tai pačiai šeimai kaip ir SARS-CoV-2 – koronavirusas, sukėlęs COVID-19 pandemiją.;


BAF (Britanijos fondas kovai prieš alergiją) pripažino, kad sistema veiksminga prieš alergenus - JK patvirtinimo antspaudas nuo alergijos nurodo, kad įrenginys veiksmingai sumažina mažų dalelių, kurias gali sudaryti alergenai, bakterijos ir virusai, kiekį;


Šio įrenginio / paslaugos patvirtintai alergijų nesukeliančiai kokybei sertifikatą išdavė Europos alergijos tyrimų fondo centras - nepriklausoma specialistų taryba, kurią sudaro 15 pirmaujančių tarptautinių mokslininkų ir technikų, sukūrė kriterijus, kuriuos ECARF naudoja įvairių įrenginių grupėms įvertinti. Tai sudaro ribines vertes ir atmetimo kriterijus, dėl kurių alerginė reakcija yra labai mažai tikėtina. Kriterijai yra reguliariai atnaujinami, kad jie atspindėtų naujausius mokslinius atradimus. Įrenginys pažymimas antspaudu, kai auditais arba tyrimais įrodoma, kad laikomasi kriterijų. „Daikin“ oro valytuvai išlaikė šiuos bandymus, todėl juos galima laikyti saugančiais nuo alergijų. 


 

Specifikacija

Prekės kodas 061299000063
Gylis (cm) 27.0000
Aukštis (cm) 50.0000
Plotis (cm) 27.0000
Jonizatorius Yra
Galingumas (W) 37
HEPA filtras Yra
Nuotolinis valdymas Yra
Matmenys AxPxG (cm) 50x27x27
Tinka patalpoms iki (kv.m.) 41
Oro drėkinimo funkcija Nėra
Laikmatis nėra
Triukšmo lygis (dB) (dB) 53
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.