+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Perkusinis masažuoklis ELEEELS X1T

Perkusinis masažuoklis ELEEELS X1T 1
Perkusinis masažuoklis ELEEELS X1T 2
Perkusinis masažuoklis ELEEELS X1T 3
Perkusinis masažuoklis ELEEELS X1T 4
Perkusinis masažuoklis ELEEELS X1T 5
  • Kaina:
    289,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Perkusinis masažuoklis ELEEELS X1T


Pagerina kraujo apytaką / Atpalaiduoja įsitempusius raumenis / Sumažina raumenų skausmą / Apsaugo raumenis nuo papildomos žalos / Sumažina pieno rugšties kiekįReguliuojama rankena


Žmogaus riešas nesudaro tobulo 90 laipsnių kampo, kai jis kažką laiko rankose. Dažnai, jei objekto rankena suprojektuota 90 laipsnių kampu, vartotojas pavargsta už jos laikyti. Pasvirusi ELEEELS X1T rankena suteikia vartotojams patogesnę patirtį su rafinuotesniu ir lankstesniu dizainu. Taip masažuoklį galima naudoti patogiausiose ir natūraliausiose vietose, masažuojant nugarą, šlaunies galą ar ranką ir pan.


Laisvas rankenos kampo reguliavimas


Visiškai naują pasvirusią rankeną galima reguliuoti pagal poreikį. Jis gali būti palenktas į priekį arba atgal, kad būtų lengviau masažuoti įvairias kūno dalis, nepakenkiant riešui. Pavyzdžiui, kampu į vidų sulenkta rankena yra ypač tinkama naudoti pečių ir nugaros raumenų gale, o lenkiant į išorę - tinkama naudoti ant kojų, rankų ir priekinių pečių raumenų ir pan.


Puikiai padeda kitiems atsipalaiduoti


Masažuoklis yra tinkamas naudoti ne tik sau, tačiau ir kito asmens masažavimui. Tai ypač tinka profesionalams, kurie turi ilgas masažavimo sesijas, nes ergonomiškas ELEEELS X1T dizainas padeda sutaupyti žmogaus energiją išlaikant masažavimo tikslumą.


 


Lengvas ir sveria tik 1,1 kg. / Belaidis / Itin tylus / 6 greičio nustatymai (900-3200 aps./min.)


Specifikacija

Prekės kodas 991251000002
Antgalių skaičius (vnt) 4
Infraraudonieji spinduliai Nėra
Šildymo funkcija Nėra
Vibracinis masažas Yra
Masažo stiprumo reguliavimas Yra
Maitinimo šaltinis įkraunama baterija
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.