+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Skalbimo mašina AEG L9FEC49S

  • Kaina:
    799,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Įsivaizduokite skalbimo mašiną, kuriai patikėtumėte apsaugoti spalvotus ir juodus gaminius, kad jie išliktų tokių pat ryškių ir sodrių spalvų, kokių buvo pirkimo dieną. Naujoji ir išskirtinė vandens minkštinimo technologija padės pasiekti neįtikėtinų skalbimo rezultatų net 30 C temperatūroje. Unikalus jonų mainų filtras pašalina vandens nepageidaujamus mineralus ne tik skalbimo metu, tačiau  aktyvus ir skalaujant audinius, todėl skalbimo ir skalavimo priemonės yra maksimaliai efektyviais išnaudojamos skalbiant net žemesnėje temperatūroje.


AEG skalbimo mašina įvertina išskirtiniu Woolmark Green sertifikatu, kuris užtikrina net ir pačių jautriausių vilnos audinių skalbimą, taip pat yra skiriamas tik itin taupioms skalbimo mašinoms.


Naujų "OKOMix'' ir "OKOInverter'' variklio technologijų dėka skalbimo mašina pasiekia aukščiausią energijos taupymo rezultatą A+++(-70%), suvartojama vos 65 Kwh elektros energijos per metus naudojant standartizuotas programas.


Skalbimo mašinoje rasite išskirtines "ColourPro''- spalvų išsaugojimą ar net tokių išskirtinių drabužių kaip ''Lauko drabužiai'' su  vandens nepraleidžiančia danga programas, taip pat ''OKO Power'' programą užtikrinančią gerus skalbimo rezultatus vos per  vieną valandą skalbiant net 5 kg skalbinių įkrovą.


Šiose AEG skalbimo mašinose naudojamos garų programos greitai ir lengvai išlygina suglamžytus drabužius, kad galėtumėte tuoj pat juos apsirengti. Trumposios garų programos saugiai pašalina kvapus iš sausų audinių ir juos išlygina. Skalbimo ciklas taip pat gali būti baigtas atsargiai panaudojant garus, kad drabužių nereikėtų arba beveik nereikėtų lyginti. 


Tai daugiau, nei skalbimo mašina. Ji – jūsų drabužių sergėtoja.
Specifikacija

Prekės kodas 171129000109
Užraktas nuo vaikų Yra
Automatinė vandens lygio kontrolė Nėra
Disbalanso kontrolė Nėra
Energijos sąnaudos (kWh/metus) 65
Apsauga nuo vandens išsiliejimo Yra
Matmenys AxPxG (cm) 85x60x60,5
Gręžimo greičio reguliavimas Nėra
Didžiausias gręžimo greitis (aps/min) 1400
Montavimo tipas
Programos medvilnė 60, skalavimas plius, Medvilnė 40 pusė įkrovos, Medvilnė 60 pusė įkrovos
Energijos sąnaudų klasė A+++(-70%)
Sausų skalbinių kiekis (kg)
Skalbyklės tipas Skalbinių pakrovimas iš priekio
Programos eigos rodiklis Yra
Gręžimo efektyvumo klasė B
Ekranas
Programos pradžios atidėjimas Yra
Putų kontrolė Nėra
Sausų skalbinių kiekis 9 kg +
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.