+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Barzdaskutė PANASONIC ES-LT6N-S803

Barzdaskutė PANASONIC ES-LT6N-S803 1
Barzdaskutė PANASONIC ES-LT6N-S803 2
Barzdaskutė PANASONIC ES-LT6N-S803 3
  • Kaina:
    159,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

3 AŠMENŲ SKUSTUVAS SU „MULTI-FLEX“ 3D GALVUTE


 


SKUTA ŠVELNIAI, TODĖL MAŽESNIS POVEIKIS ODAI


 


AŠTRUS IR PRIGLUDĘS
Nesvarbu kokio tipo jūsų barzda, trijų ašmenų sistema kruopščiai nuskuta plaukus. Užaštrinto kampo vidiniai ašmenys ir nanotechnologijos užtikrina, kad net kiečiausia barzda bus nuskusta tiksliai ir švariai, nes skustuvas švelniai priglunda prie odos. 30 ˚ nanotechnologijomis apdoroti ašmenys Užaštrintas 30 ° vidinių ašmenų skutimo kampas leidžia skusti neįtikėtinai priglaudus skustuvą. Didelio greičio varikliu sukami ašmenys sklandžiai nuskuta net kiečiausią barzdą.


 


3 AŠMENŲ KIRPIMO SISTEMA
Du tinklelių raštai, veikdami kartu, aptinka ir nukerpa net sunkiai pasiekiamas barzdos dalis. Išoriniai tinkleliai Išoriniai tinkleliai artimai priglusdami pagauna ir nuskuta net sunkiai įveikiamas žandenas. Šukų ašmenys Išoriniai tinkleliai pagauna ir nuskuta ilgas žandenas, kurios nepatenka į išorinius ašmenis.


 


IŠLENKTI AŠMENYS
Apvali išorinė galvutė prisitaiko prie veido odos net ir po skruostikauliu, todėl galima skusti visu veido paviršiumi. Iššokantys kirpiklio ašmenys leidžia atlikti greitą parengtinį skutimą ir kruopštų kirpimą.


 


SKUTIMO JUTIKLIS OPTIMALIEMS SKUTIMOSI REZULTATAMS


 


NUSTATO BARZDOS TANKUMĄ IR KONTROLIUOJA SKUTIMO GALIĄ


 


GREITAS IR GALINGAS


 


AUKŠČIAUSIOS KLASĖS METALINĖ KONSTRUKCIJAPATOGUS ĮKROVIMO STOVAS BE KINTAMOSIOS SROVĖS ADAPTERIO.
Norėdami įkrauti, tiesiog įdėkite įrenginį į įkrovimo stovą. Kompaktiškas stovas yra vertikalus, todėl neužima daug vietos prie kriauklės. 5 padėčių LED matuoklis rodo baterijos galią ir įkrovimo būseną.


 


PLAUNAMAS
Vandeniui nepralaidus korpusas suteikia galimybę išskalauti barzdaskutę po tekančiu vandeniu, todėl ją lengva higieniškai prižiūrėti. Mėgaukitės sausu skutimusi arba naudokite skutimosi putas ar gelį, jei norite skustis minkštai ir švelniai.

Specifikacija

Prekės kodas 081201000019
Skutimo galvutės (vnt.) 1
Galvutė plaunama vandeniu Yra
Krovimo indikatorius Yra
Drėgno skutimo sistema yra
Maitinimas (tipas) akumuliat./tinklas
Spalva Pilka/Juoda
Barzdaskutės tipas su tinkleliu
Krovimo trukmė (val) 1
Akumuliatoriaus indikacija Yra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.