+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14

Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 1
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 2
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 3
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 4
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 5
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 6
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 7
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 8
Barzdaskutė PHILIPS S9000 Prestige SP9862/14 9
  • Kaina:
    339,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

AŠMENYS ITIN TVIRTAIS, AŠTRIAIS KRAŠTAIS, KAD SKUSTŲ ARČIAUSIAI ODOS
„NanoTech“ tiksliai skutantys ašmenys sustiprinti nanodalelėmis ir turi dideliu tvirtumu ir ilgalaikiu aštrumu išsiskiriančius kraštus. Jie skuta plaukelius didžiausiu tikslumu ir nepaprastai arti odos.ŽIEDAI PADENGTI METALO PIGMENTAIS, KAD PUIKIAI SLYSTŲ
Skusdamiesi braukite skustuvu per odą nepaprastai lengvai ir glotniai naudodami „Superb SkinComfort“ žiedus. Žiedai su metalo pigmentais padengti antifrikcine danga, kad puikiai slystų.


PRISITAIKO 15 K. PER SEKUNDĘ, KAD BE PASTANGŲ SKUSTUMĖTE NET 7 DIENŲ BARZDĄ
Be pastangų nuskuskite net tankią 7 dienų barzdą. „BeardAdapt“ jutiklis tikrina plaukų tankį 15 kartų per sekundę ir automatiškai pritaiko skustuvą prie plaukelių.


MAŽIAU SKUTIMO JUDESIŲ PUIKIAM ODOS KOMFORTUI
Su mūsų puikia odos komforto sistema labai efektyviai nuskusite net ilgesnę (7 dienų) barzdą. Naujosios platesnės, apvalesnės angos sugauna daugiau plaukelių vienu perbraukimu, tad tikrai pajusite skirtumą – puikų odos komfortą.RINKITĖS IŠ TRIJŲ NUSTATYMŲ IR PRITAIKYKITE SKUTIMĄSI SAVO POREIKIAMS
Pritaikykite skutimąsi savo poreikiams rinkdamiesi iš 3 režimų: „Sensitive“ (jautrus): švelnus skutimas jautriai odai. „Normal“ (įprastas): kasdienis skutimas. „Fast“ (greitas): itin greitas ir laiką taupantis skutimas.


ATKARTOKITE KIEKVIENĄ KONTŪRĄ SUGAUDAMI NET SUNKIAI PASIEKIAMUS PLAUKELIUS
Nuskuskite nepaprastai arti odos ir glotniai. Daugiakryptės „ContourDetect“ galvutės atkartoja kiekvieną veido kontūrą ir pagauna net sunkiai pasiekiamus plaukelius.


KELI UŽSPAUDŽIAMI PRIEDAI
Lengvai paverskite skustuvą barzdos formavimo prietaisu, koreguojamuoju kirptuvu arba valymo šepetėliu su „SmartClick“ priedų sistema. Tiesiog užspauskite norimą priedą ant rankenos ir pabaikite tvarkyti išvaizdą.PATOGIAI SKUSKITĖS DRĖGNAI ARBA SAUSAI
Pasirinkite mėgstamiausią skutimosi būdą. Su „Aquatec Wet & Dry“ pritaikysite skustuvą sausam skutimuisi. Taip pat galite rinktis drėgnąjį skutimąsi su geliu ar putomis ir skustis net duše.


IKI GALO ĮKRAUKITE SKUSTUVĄ PER TRIS VALANDAS NAUDODAMI „QI“ ĮKROVIMO PADĖKLĄ
Naudokite „Qi“ įkrovimo padėklą, norėdami įkrauti skustuvą per tris valandas. Su galingu ličio jonų akumuliatoriumi metų metus skutimo galia nemažės.


IŠTUŠTINKITE KAMERĄ IR NUPLAUKITE PEILIUKUS VANDENIU
Kad prietaisas veiktų ilgai ir tinkamai, baigę tiesiog nuplaukite peiliukus ir šukas po tekančiu vandeniu, ištuštinkite plaukelių kamerą ir pridedamu šepetėlių išvalykite visus likusius plaukelius.KIRPKITE IR APSAUGOKITE ODĄ PALIKDAMI TIK 0,5 MM PLAUKELIUS
Unikali odos apsaugos sistema apsaugo net ir pačias jautriausias vietas, kad galėtumėte patogiai kirpti palikdami tik 0,5 mm plaukelius, o aštrūs peiliukų ašmenys nesiliestų prie odos.


NAUDODAMI 3 MM ŠUKAS KIRPKITE PLAUKUS BET KURIA KRYPTIMI
Naudodami unikalios konstrukcijos dvikryptį kirptuvą ir 3 mm šukas lengvai pagausite ir nukirpsite net skirtingomis kryptimis augančius plaukelius. Jei kerpate storesnius plaukelius, prieš tai rekomenduojame juos apkirpti šukomis.


LEMPUTĖ ANT ADAPTERIO RODO, KAD BATERIJA KRAUNAMA
Žaliai deganti baterijos įkrovimo indikatoriaus lemputė ant adapterio nurodo, kad prietaisas yra kraunamas.

Specifikacija

Prekės kodas 091201000180
Kirpiklis Yra
Skutimo galvutės (vnt.) 3
Išsivalymo funkcija Yra
Galvutė plaunama vandeniu Yra
Krovimo indikatorius Yra
Ekranas Yra
Drėgno skutimo sistema yra
Belaidžio skutimo, kirpimo trukmė (min) 60
Valymo ir krovimo įrenginys Yra
Krovimo stovelis Yra
Spalva Juoda
Barzdaskutės tipas su žiedinėmis galvutėmis
Krovimo trukmė (val) 3
Greitas krovimas Yra
Greito krovimo trukmė (min.) 18
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.