+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Fotoepiliatorius BRAUN PL5117

Fotoepiliatorius BRAUN PL5117 1
Fotoepiliatorius BRAUN PL5117 2
Fotoepiliatorius BRAUN PL5117 3
Fotoepiliatorius BRAUN PL5117 4
Fotoepiliatorius BRAUN PL5117 5
  • Kaina:
    339,99 € 399,99 €
    Jūs sutaupote: 60,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Braun Silk-expert Pro 5 PL5117 fotoepiliatorius leis saugiai ir greitai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Su šiuo prietaisu plaukelius nuo abiejų kojų pašalinsite vos per 5 minutes.


IPL technologija
Fotoepiliatorius Braun Silk-expert Pro veikia naudodamas impulsinės šviesos (IPL) technologiją. Nepageidaujami plaukeliai yra šalinami šviesos blyksnių pagalba. Melaninas, esantis plaukelių šaknyse, sugeria prietaiso skleidžiamą energiją ir priverčia folikulus pereiti iš augimo į poilsio režimą. Tad nepageidaujamų plaukelių ataugimas sulėtėja. Naudojant Braun fotoepiliatorių ilgalaikio plaukelių sumažėjimo galima tikėtis per 4 savaites.


SensoAdapt™ sensorius
Prietaisas turi novatorišką SensoAdapt™ odos atspalvio sensorių, kuris prieš kiekvieną prietaiso blyksnį iki 80 kartų per sekundę išanalizuoja odos paviršių. Tada atsižvelgdamas į odos atspalvį automatiškai optimizuoja šviesos intensyvumą, kad fotoepiliatorius veiktų švelniai ir efektyviai.


3 komforto lygiai
Fotoepiliatorius turi tris komforto lygius: normalų, švelnų, ypač švelnų.


2 naudojimo būdai
Braun Silk-expert Pro galite naudoti dviem būdais:
•    „Glide“ veikimo režimu - didesniems odos paviršiams (kojoms, nugarai, rankoms);
•    „Press & Release“ režimu - jautrioms ar sunkiai pasiekiamoms kūno vietoms. Extra Precision antgalis


Extra Precision antgalis
Braun Silk-expert Pro modelis turi Extra Precision antgalį. Su juo lengvai pašalinsite plaukelius nuo veido, pažastų ar bikini zonos. Šalinant plaukelius iš jautrių kūno vietų rekomenduojama naudoti švelnų ir ypač švelnų fotoepiliatoriaus režimą.

Ergonomiškas ir kompatiškas dizainas
Šis fotoepiliatorius yra 15% mažesnis ir 25% lengvesnis nei ankstesnis modelis Braun Silk-expert 5. Tad jį daug patogiau laikyti rankoje ir naudoti sunkiau prieinamose kūno vietose. Braun Silk-expert Pro veikia įjungtas į elektros tinklą, tad neteks sukti galvos dėl baterijos krovimo.


Tinkamas naudoti ir vyrams
Su šiuo fotoepiliatoriumi patogiai pašalinsite nepageidaujamus krūtinės, nugaros, rankų, pilvo ar kojų plaukus.


Patikimas ir saugus odai
Fotoepiliatorius Braun Silk-expert Pro 5 PL5117 yra kliniškai patikrintas ir saugus odai. Jis turi 10 fotoepiliacijos intensyvumo lygių, tad yra tinkamas turintiems šviesų ar vidutiniškai tamsų odos atspalvį.


Braun Silk-Expert PRO programėlė
Fotoepiliatoriaus naudojimosi patirtį papildo Braun Silk-Expert PRO programėlė. Joje galėsite išbandyti, kaip veikia SensoAdapt™  technologija bei išmoksite tinkamai naudotis įsigytu gaminiu. Taip pat programėlė leis susidaryti individualų fotoepiliavimo procedūrų grafiką kiekvienai kūno daliai. Braun Silk-Expert PRO programėlę atsisiųsite iš „Google Play Store“ arba „App Store“.

Specifikacija

Prekės kodas 209906000012
Galvutė plaunama vandeniu Nėra
Pincetų skaičius (vnt) 0
Spalva Balta
Epiliatoriaus priedai siaura epiliuojamoji galvutė, Dėklas
Maitinimas (tipas) tinklas
Diskų tipas nėra
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.