+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Fotoepiliatorius BRAUN PL5115

Fotoepiliatorius BRAUN PL5115 1
Fotoepiliatorius BRAUN PL5115 2
  • Kaina:
    315,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Braun PL5115 - tai saugiausias, greičiausias ir efektyviausias fotoepiliatorius. Ilgalaikis plaukelių sumažėjimas per 4 savaites.


Pagrindinės savybės:


- Vienintelis fotoepiliatorius su SensoAdapt™ technologija, kuri nuolat nustato jūsų odos atspalvį ir automatiškai sureguliuoja šviesos impulsų intensyvumą.


- Itin greitas. Mažiau nei 5 minutės abiejų kojų procedūrai (esant žemiausiam energijos lygio nustatymui).


- Braun Silk-expert Pro IPL – tai ergonomiško dizaino, stilingas ir kompaktiškas, nedaug sveriantis ir lengvai valdomas prietaisas.


- Specialiai suprojektuotas patogiam naudojimui net sunkiai pasiekiamose vietose. Nereikia įkrauti, keisti lempų, nereikalingi geliai.


- Kliniškai patikrintas ir saugus odai.


- 400 000 blyksnių resursą turinti lemputė užtikrina viso kūno plaukelių šalinimo procedūras iki 20 metų.


- Ypač platus antgalis 4 cm² - greita, didesnių kūno vietų, epiliacija.


+ Kosmetinė. + Gillette skustuvas.


SensoAdapt™ technologija - sumaniai prisitaiko prie jūsų odos atspalvio.


Automatiškai pritaiko šviesos intensyvumą iki optimalių parametrų, saugiausiam ir efektyviausiam plaukelių šalinimui.


- Odos atspalvis gali skirtis ne tik tarp kūno dalių, bet ir toje pačioje kūno srityje.


- Kiekvienas odos atspalvis turi specifinį energijos lygį. Kuo tamsesnis odos atspalvis, tuo daugiau energijos, kuri gali sukelti diskomfortą, absorbuoja oda.


- Braun Silk-expert Pro IPL – vienintelė technologija su pažangiu SensoAdapt™ odos atspalvio jutikliu, kuris prieš kiekvieną blyksnį, iki 80 kartų per sekundę, "nuskaito" odos paviršių ir atsižvelgdamas į odos atspalvį, automatiškai optimizuoja šviesos intensyvumą. Tokiu būdu, siekiant užtikrinti veiksmingą ir saugų plaukelių šalinimą, ant odos patenka teisingas šviesos kiekis.


Patogūs apdorojimo režimai


- Normalus režimas rekomenduojamas kojų, rankų, krūtinės ir nugaros odos paviršiams.


- Švelnus ir Ypač švelnus naudojimo režimai puikiai tinka pradedantiesiems vartotojams arba jautrioms kūno sritims, tokioms kaip veidas ir bikinio zona. Šiame režime technologija prisitaiko prie įvairių odos atspalvių, taip greitai ir tiksliai, kaip ir įprastu režimu, tik mažesniu energijos lygįu.


- "Glide" režimas skirtas greitam ir efektyviam plaukelių šalinimui ir yra rekomenduojamas dideliems odos plotams (pvz., kojų, rankų, krūtinės ir nugaros). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir laikykite mygtuką, veskite prietaisą lėtai iš apačios į viršų.


- "Press & Release" režimas rekomenduojamas jautrioms moters kūno sritims, sunkiai pasiekiamoms vietoms arba mažiems odos plotams (pvz., keliai, blauzdos, kulkšnys, bikinio linijos, pažastys ir veidas). Norėdami atlikti procedūrą, paspauskite ir iš karto atleiskite apdorojimo mygtuką. Prietaisas išspinduliuos blyksnį. Pakelkite prietaisą ir nuleiskite kitoje gretimoje vietoje, kurioje norite pašalinti plaukus.


Patogus ir saugus naudojimas.


- Braun Silk-expert Pro PL5115 turi 4 cm² apdorojimo langelį ir integruotą kontakto su oda jutiklį, užtikrinantį šviesos impulsų skleidimą tik labai arti odos. Kad prietaisas veiktų teisingai, antgalis turi visiškai liestis su oda. Jeigu kontaktuoja neteisingai, šone esanti lemputė mirksės raudonai.


- Braun Silk-expert Pro IPL tinka ne visiems. Jis yra veiksmingas šalinant tamsiai (natūraliai) geltonus, rudus ir juodus plaukus. Prietaisas nėra veiksmingas šalinant raudonus, šviesiai geltonus arba baltus ir žilus plaukus – jie turi mažesnį melanino kiekį, kuris neabsorbuoja šviesos energijos. Braun Silk-expert taip pat nėra tinkamas labai tamsiai odai.

Specifikacija

Prekės kodas 201208000006
Spalva Balta
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.