+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Fotoepiliatorius BRAUN PL5237

Fotoepiliatorius BRAUN PL5237 1
Fotoepiliatorius BRAUN PL5237 2
Fotoepiliatorius BRAUN PL5237 3
Fotoepiliatorius BRAUN PL5237 4
  • Kaina:
    379,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

PL5237 yra saugiausias, greičiausias ir efektyviausias Braun fotoepiliatorius ilgalaikiam plaukelių šalinimui vos per 4 savaites. Jis automatiškai prisitaiko prie odos atspalvio. Efektyvu + lengva naudoti + tinka visam kūnui. Komplektacijoje yra padidinančios ir susiaurinančios galvutės.


Epiliatoriaus PL5237 savybės:


- Saugi Braun IPL „SensoAdapt“ technologija. Odos atspalvis skiriasi visame kūne, todėl „SensoAdapt“ jutiklis (su apsauga nuo ultravioletinių spindulių) nuolat skaito jūsų odos atspalvį ir pritaiko blykstes, kad būtų užtikrintas saugiausias ir efektyviausias nuolatinis matomas plaukų šalinimas ir nepakenktumėte odai.


- Efektyvus viso kūno plaukų šalinimas. Braun fotoepiliatorius tinka fotoepiliuoti visą kūną. Prietaisas yra tikslus ir kruopštus kiekvienoje kūno vietoje. Šis IPL yra su tiksliu susiauinančiu dangteliu, skirtu mažesnėms, jautrioms vietoms, tokioms kaip veidas ir bikinis. Ir plačiu dangteliu, efektyvesniu didesnėse kūno vietose, tokiose kaip krūtinė ar viršutinės kojos.


- Saugus ir efektyvus. Ilgalaikis plaukelių šalinimas dar niekada nebuvo toks saugus ir efektyvus. Šis IPL nuolat skaito jūsų odos atspalvį ir automatiškai koreguoja intensyvumo lygį, kad būtų užtikrinta puiki pusiausvyra tarp saugumo ir efektyvumo.


Be nepageidaujamų plaukelių per 4 savaites. Klinikiškai patikrintas ir matomas poveikis tik per 4 savaites. Norėdami pamatyti pirmuosius rezultatus ir išgauti lygią odą, naudokite prietaisą kartą per savaitę 1 mėnesį.


- Sužinokite, ar Braun PL5237 IPL jums tinka. BRAUN IPL veiksmingiausias šviesiai ir vidutiniškai tamsiai odai. Plaukai svyruoja nuo natūralių šviesių iki tamsiai rudų ar juodų. IPL mažiausiai efektyvus labai šviesiems, raudoniems, pilkiems ar baltiems plaukams.


- 10 intensyvumo režimų. IPL 10 intensyvumo lygių užtikrina, kad šviesos intensyvumas geriausiai atitiktų jūsų odos atspalvį. Naudokite jį optimaliam efektyvumui ir profesionaliam salono lygio saugumui namuose.


- Braun PL5237 turi 3 jautriai odai skirtus rėžimus. Normalus, švelnus arba ypač švelnus nustatymas. Lengvai sumažinkite prietaiso galios lygį apdorodami jautrias sritis.

Specifikacija

Prekės kodas 201206000101
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.