+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00

Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 1
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 2
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 3
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 4
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 5
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 6
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 7
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 8
Fotoepiliatorius PHILIPS Lumea BRI956/00 9
  • Kaina:
    483,99 € 549,99 €
    Jūs sutaupote: 66,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Sukurtas remiantis profesionaliais IPL ir konsultuojantis su dermatologais


„Philips Lumea“ naudoja pažangią šviesos technologiją, vadinamą intensyvia impulsine šviesa (IPL), kad nutrauktų plaukelių ataugimo ciklą. Švelnūs šviesos impulsai pasiekia šaknį ir po kelių procedūrų plaukelis nebeatauga. „Philips Lumea Prestige“ – 14 metų tyrimų ir tobulinimų bendradarbiaujant su geriausiais dermatologais kulminacija.Įrodytas veiksmingumas


Objektyvios studijos nustatė žymų plaukelių kiekio sumažėjimą vos per 3–4 procedūras, atliekamas dukart per savaitę. Oda tapo glotni ir be plaukelių. Norėdamos išlaikyti rezultatą, atlikite procedūrą kas 4–8 savaites.


Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų


Veiksmingai, lengvai ir saugiai paveikia natūralius tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukelius bei tinka odai, kurios atspalviai varijuoja nuo labai baltos iki tamsiai rudos spalvos. Kaip ir atliekant kitas IPL procedūras, „Philips Lumea“ nenaudojamas baltiems / žiliems, labai šviesiems arba raudoniems plaukams šalinti ir nėra tinkamas labai tamsiai odai.


Unikalūs, lenkti priedai skirtingoms kūno vietoms


Tai vienintelis IPL prietaisas, kuris turi unikalius, lenktus priedus, skirtus optimaliems rezultatams skirtingose kūno vietose pasiekti. Priedai skiriasi formos, langelio dydžio ir filtro deriniais. Šis „Philips Lumea Prestige“ atlieka specialias procedūras kūnui (kojoms, rankoms, pilvui) ir veidui (viršutinei lūpai, smakrui), bikinio sričiai ir pažastims.


Vidutinio dydžio priedas pažastims, į išorę išlenktas, pažastims pritaikytas dizainas


Pasižymi specialiai išlenktu dizainu, kad apdorotų sunkiai pasiekiamus plaukelius pažastyse.


Priedas bikinio sričiai, lenktas, su permatomu filtru bikinio sričiai


Specialiai sukurta veiksmingoms bikinio srities plaukelių šalinimo procedūroms atlikti. Jis lenktas ir turi papildomą permatomą filtrą. Plaukeliai šioje srityje yra stipresni ir storesni nei plaukeliai ant kojų.Kūnui skirtas į vidų lenktas priedas, pritaikytas procedūroms dideliame plote


Didelio, į vidų lenkto dizaino, kad atkartotų kūno kontūrus ir veiksmingai uždengtų tokias vietas kaip kojos, rankos, pilvas. Be to, su juo galima greitai atlikti procedūras dideliame kūno plote, nes jis turi didesnį apdorojimo langelį


Veidui skirtas preciziškas priedas su papildomu filtru veidui


Jis turi specialiai sukurtą, papildomai integruotą filtrą ir mažą, plokščią langelį, kad būtų galima švelniai ir tiksliai naudoti viršutinei lūpai, smakrui ir žandikaulio linijai.


Turi „SmartSkin“ jutiklį


Philips Lumea Prestige“ turi 5 energijos nustatymus, tad, pasinaudodamos „Smart Skin“ jutikliu, galite lengvai pasirinkti tinkamą nustatymą. Kai tik pageidaujate, „SmartSkin“ jutiklis nurodo geriausią nustatymą jūsų odos atspalviui.


Naudojamas be laido ir su laidu


„Philips Lumea Prestige“ yra IPL prietaisas, kurį galima visiškai patogiai naudoti su laidu arba be jo. Naudokite be laido, kad galėtumėte laisvai judėti, ir naudokite su laidu, kai norite atlikti procedūrą BE trukdžių.


Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų


„Philips Lumea“ yra pilnai sukomplektuotas prietaisas, tinkamas darbui vos jį išėmus iš dėžutės. Nereikia pripildomų kasečių ar gelių.

Specifikacija

Prekės kodas 091208000007
Kiti parametrai Atlieka >250 000 blyksnių
Aprašymas Priedas veido procedūroms, priedas bikini sričiai ir pažastims, dėklas
Spalva Balta
Maitinimas (tipas) akumuliatorius/tinklas
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.