+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Masažinė vonelė BEURER FB 50

Masažinė vonelė BEURER FB 50 1
  • Kaina:
    169,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Mūsų kojos turi ypatingai didelę reikšmę bendrai savijautai, nes joms tenka užduotis išlaikyti viso kūno svorį. Būtent todėl jas reikia gerai prižiūrėti ir jomis rūpintis.


Kojoms prižiūrėti galima taikyti keletą metodų:


1) Magnetinio lauko terapija: apie teigiamą magnetinio lauko įtaka žmogui jau žinoma senai. Terapijos esmė, padedant magnetiniam laukui padidinti energijos tėkmę į ląsteles.


2) Sebastian Kneipp terapija: kontrastinės šaltos - karštos vonios.


3) Atpalaiduojama pėdų zonų masažo terapija: kai masažuojamos atskiros pėdų zonos, kurios, tikima, daro ypatingą įtaką bendrai kūno būklei.


 4) Burbulinė pėdų vonelė: labai paprastas ir populiarus kojų priežiūros metodas. Kai tuo pačiu metu kojos atpalaiduojamos ir masažuojamos.


Pėdų vonelės FB 50 komplektacijoje yra integruoti 6 magnetai, taip pat ji turi masažinį dugną; antgalius: masažui, stimuliavimui, nuospaudų ir surambėjusios odos šveitimui; 3 funkcijas: vibruojantis masažas, burbulinis masažas, vandens temperatūros kontrolė; laikmatį.
Specifikacija

Prekės kodas 991219000016
Padėčių skaičius 3
Galingumas (W) 400
Ekranėlis Yra
Pedikiūro antgaliai Yra
Vandens šildymo funkcija Yra
Vandens temperatūros palaikymo funkcija Yra
Apsauga nuo taškymosi Yra
Laikmatis yra
Masažo režimai Magnetinė terapija, Vibracinis masažas, Infraraudonųju spindulių masažas
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.