+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Masažinė kėdė HOMEDICS BMSC-4600H-EU

Masažinė kėdė HOMEDICS BMSC-4600H-EU 1
Masažinė kėdė HOMEDICS BMSC-4600H-EU 2
Masažinė kėdė HOMEDICS BMSC-4600H-EU 3
  • Kaina:
    103,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

Masažuoklis turi tris dvigubų masažuoklių komplektus, kurie masažuos jus per visą jūsų nugarą ir du didelius masažuoklius, kurie masažuos įsitempusius jūsų kaklo raumenis.Dėl dešimties masažo funkcijų, raminančios šilumos funkcijos ir patogaus dizaino "2 in 1 Back & Neck Shiatsu Massage with Heat" yra vienas švelniausių masažuoklių.


Lengva naudoti


Naudodami pultelį jūs galite perprogramuoti demo funkciją, pasirinkti jums tinkantį masažą bei parinkti masažuoklius taip, kad jie tobulai tiktų jums. Puikus būdas pradėti naudotis masažuokliu - išbandyti demo funkciją.Lengva pasirinkti vietas viršutinės, apatinės ar visos nugaros vietas, kurias norite masažuoti paspausdami tam skirtus mygtukus.Susireguliavę masažuoklius kaklo aukštyje būsite užtikrinti, kad jie masažuoja tinkamą vietą kiekvieną kartą. Šiluma yra raminanti funkcija, šildanti masažuoklius Shiatsu masažo metu.Šilumos prasiskverbimas į štemptus raumenis yra puikus būdas juos atpalaiduoti.


Lengva pastatyti


Šis masažuoklis tiks daugumai namų ir biuro kėdžių, o ją prisegus neleisite masažuokliui nuslysti nuo kėdės.


Namų masažas


Grįžus namo po varginančios darbo dienos atpalaiduojantis nugaros ir kaklo masažas yra puikus būdas atsipalaiduoti. 15 minučių kiekvieną dieną gali energizuoti ir paruošti jūsų kūną ir mintis kasdieniniam stresui. Masažuoklis pats išsijungia automatiškai po masažo sesijos laiko, todėl jums beliks atsisėsti ir mėgautis masažu.

Specifikacija

Prekės kodas 651251000003
Masažuoklio tipas Masažinė kėdė
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.