+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Manikiūro rinkinys HOMEDICS MAN-150-EU

Manikiūro rinkinys HOMEDICS MAN-150-EU 1
Manikiūro rinkinys HOMEDICS MAN-150-EU 2
  • Kaina:
    14,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Pirkite internetu ir atsiimkite vienoje iš 37 parduotuvių!

Jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje:

  • atsiimkite per 1 d. nemokamai;
  • atsiimkite per 2-3 val. už 5 € papildomą mokestį.
Prekė yra šiose parduotuvėse:

Aprašymas

Nagai yra svarbi mados bei grožio dalis, tačiau tam, kad nagai atrodytų puikiai reikalingi geri įrankiai.Šis nešiojamas manikiūro ir pedikiūro rinkinys, kuriame yra ir patogus kelioninis dėklas, turi penkis pagrindinius įrankius tinkamai nagų priežiūrai. Nešiojamas menikiūro ir pedikiūro rinkinyje yra penki profesionalūs įrankiai įvairių dydžių nagų formavimui, dildymui, poliravimui bei šiurkščios ir sausos odelės pašalinimui.Safyro formavimo diskas.


Lengvai uždėkite diską ant nago krašto ir šlifuokite nagą sekcijomis išilgai kol pasieksite formą bei lygumą, kurio norite, tačiau stebėkite, kad per daug nenutrumpintumėte nago.


Dildynimo kūgis.


Nudildyna šiurkščius kraštus aplink nagus bei pašalina sausas odeles.Šis priedas taip pat gali būti naudojamas įaugusių nagų priežiūrai ir kitokiems problematiškiems nagams. Švelniai uždėkite kūgį ant vietos, kuriai reikia dėmesio, bet nepamirškite daryti pertraukėles, kad galėtumėte stebėti nago progresą.


Formavimo kūgis.


Pašalina šiurkščias ir sausas odeles aplink nagą beisuminkština nuospaudas. Švelniai uždėkite kūgį ant odos judindami jį į priekį ir atgal. Odelių atkeltuvas. Judėkite palei nago liniją, kad patrauktumėte odelę. Primiausia rankas arba kojas išmirkykite šiltame vandenyje,kad pasiektumėte geriausių rezultatų.


Poliravimo diskas.


Kai baigsite dildynti, švelniaipoliruokite nago paviršių, kad sušvelnintumėte kraštus ir pridėtumėte blizgesio.


Džiaukitės šiuo patogiu nešiojamu rinkiniu jūsų tobulam manikiūrui ir pedikiūrui.


Specifikacija

Prekės kodas 651207000002
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.