+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Plaukų džiovintuvas PHILIPS BHC010/10

Plaukų džiovintuvas PHILIPS BHC010/10 1
  • Kaina:
    17,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

SULANKSTOMA RANKENA LENGVAM TRANSPORTAVIMUI
Šio plaukų džiovintuvo rankena yra sulankstoma, todėl mažą ir kompaktišką plaukų džiovintuvą galima visada nešiotis su savimi.1200 W ŠVELNUS DŽIOVINIMAS – PUIKŪS REZULTATAI
Šis 1200 W plaukų džiovintuvas sukuria optimalią oro srovę ir džiovinimo jėgą, todėl kasdien džiaugsitės puikiais rezultatais.


3 PATOGŪS IŠANKSTINIAI DŽIOVINIMO NUSTATYMAI SKIRTINGIEMS JŪSŲ POREIKIAMS
Šis kompaktiškas plaukų džiovintuvas turi 3 iš anksto parinktus vėsaus, tausojančio arba greito džiovinimo šilumos ir greičio nustatymus.


VĖSAUS ORO NUSTATYMAS – ITIN ŠVELNUS DŽIOVINIMAS
Vėsaus oro nustatymas leidžia džiovinti plaukus santykinai žemoje temperatūroje ir pasaugo plaukus nuo pažeidimų. Ši funkcija ypač tinka ploniems ar pažeistiems plaukams. Tai puikus nustatymas karštam vasaros sezonui!GREITO ORO SRAUTO NUSTATYMAS – EFEKTYVUS, BET ŠVELNUS DŽIOVINIMAS
Greito oro srauto nustatymas (II) išsiskiria didesne temperatūra ir galingesniu oro srautu. Nors dydis kompaktiškas, su 1200 W galia plaukus visuomet išdžiovinsite efektyviai ir švelniai.


TEMPERATŪROS NUSTATYMAS THERMOPROTECT
ThermoProtect nustatymas išsiskiria optimalia džiovinimo temperatūra ir papildoma apsauga. Su ThermoProtect optimalaus oro srauto ir šilumos kombinacija plaukus išdžiovinsite greitai ir neperkaitindami, išlaikydami natūralią plaukų drėgmę, kad plaukai cisada žvilgėtų ir atrodytų sveikai.

Specifikacija

Prekės kodas 091207000116
Difuzorius Nėra
Šaltas oras Yra
Sulankstoma rankena Yra
Galingumas (W) 1200
Pakabinimo kilpa Yra
Koncentruojamasis antgalis Yra
Oro srauto stiprumo režimai/ temperatūros režimai (vnt) 3
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.