+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Plaukų džiovintuvas PHILIPS MoistureProtect HP8281/00

Plaukų džiovintuvas PHILIPS MoistureProtect HP8281/00 1
Plaukų džiovintuvas PHILIPS MoistureProtect HP8281/00 2
Plaukų džiovintuvas PHILIPS MoistureProtect HP8281/00 3
Plaukų džiovintuvas PHILIPS MoistureProtect HP8281/00 4
Plaukų džiovintuvas PHILIPS MoistureProtect HP8281/00 5
Plaukų džiovintuvas PHILIPS MoistureProtect HP8281/00 6
  • Kaina:
    71,99 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

„MOISTUREPROTECT“ TECHNOLOGIJA IŠSAUGO NATŪRALIĄ PLAUKŲ DRĖGMĘ
„MoistureProtect“ technologija valdo ir pritaiko temperatūrą, kad plaukai labiau žvilgėtų ir būtų išsaugota natūrali jų drėgmė. Apsaugo plaukus nuo perkaitinimo visada užtikrindama optimalią temperatūrą. Mėgaukitės iš vidaus ir iš išorės apsaugotais gražiais plaukais.IŠMANUSIS „MOISTUREPROTECT“ JUTIKLIS
Džiovinimo temperatūra nuolatos stebima ir pritaikoma naudojant infraraudonųjų spindulių „MoistureProtect“ jutiklį, kad būtų patenkinti plaukų poreikiai. Išmanusis jutiklis matuoja plaukų temperatūrą džiovinant plaukus ir apsaugo plaukus nuo drėgmės netekimo bei kutikulių pažeidimo. Kai plaukuose išlaikoma drėgmė, jie tampa minkštesni, sveikesni ir labiau žvilga. Jutiklį galite įjungti / išjungti pagal savo poreikius.


2300 W – DIDELĖ DŽIOVINIMO GALIA
Šis 2300 W galios profesionalus plaukų džiovintuvas turi šešis greičio ir karščio nustatymus. Derindami galią, greitį ir technologiją greičiau, lengviau ir švelniau išdžiovinsite ir suformuosite plaukus.


JONIZUOJANTI PRIEŽIŪRA LYGIEMS, NESIGARBANOJANTIEMS IR ŽVILGANTIEMS PLAUKAMS
Neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.„THERMOPROTECT“ APSAUGO PLAUKUS NUO PERKAITIMO
„ThermoProtect“ temperatūra užtikrina, kad plaukų džiovinimo temperatūra bus ideali. Galingas, tačiau švelnus džiovinimas – optimalūs rezultatai ir tausojantis džiovinimas.


ŠEŠI GREIČIO IR KARŠČIO NUSTATYMAI OPTIMALIAI KONTROLEI
Valdykite naudodami šešis greičio ir karščio nustatymus. Su švelniu oro srautu, dideliu karščiu ir sklaidytuvu suformuosite gražias garbanas. Mėgaukitės idealiai glotniais plaukais greičiau naudodami stiprų oro srautą ir didelį karštį.


ŠALTO ORO SRAUTAS – KURKITE SAVO STILIŲ
Šalto oro srauto mygtuku įjungsite intensyvų šaltą orą. Jis naudojamas po formavimo, norint pabaigti ir užfiksuoti šukuoseną. Šaltas oras padeda ilgiau išlaikyti šukuoseną ir plaukai išlieka tiksliai savo vietoje.

Specifikacija

Prekės kodas 091207000113
Difuzorius Yra
Jonizatorius Yra
Šaltas oras Yra
Sulankstoma rankena Nėra
Galingumas (W) 2300
Pakabinimo kilpa Yra
Keraminis elementas Yra
Koncentruojamasis antgalis Yra
Oro srauto stiprumo režimai/ temperatūros režimai (vnt) 6
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.