+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Laisvų rankų įranga JABRA Boost Black

Laisvų rankų įranga JABRA Boost Black 1
Laisvų rankų įranga JABRA Boost Black 2
  • Kaina:
    44,99 €
Suteikiama garantija: 12 mėn.

Aprašymas

PAGERINTAS KALBĖJIMO LAIKAS
Nuo šiol jums nebereikės nerimauti dėl baterijos iššsekimo. Jabra Boost laisvų rankų įranga yra maža ir aptaki ir ji suteiks jums kiek įmanoma daugiau galios. Su 9 valandomis kalbėjimo laiko ir iki vienų metų budėjimo laiko su Power Nap funkcija, jūs galėsite atsiliepti į skambučius ir kalbėti kiek norėsite!


LENGVA NAUDOTI
Jabra Boost laisvų rankų įranga naudotis yra labai paprasta. Garso patarimai (angų kalba) padės jums kai reikės suporuoti prietaisus, pasakys, kada baterijos lygis yra žemas ir ją reikia įkrauti ir net pasakys kai jūs prijungėte ar atjungėte prietaisą nuo įrangos. Intuityvus įjungimo/išjungimo mygtukas ir garso valdymas padės jums lengviau vadyti laisvų rankų įranga ir jūs daugiau niekada nepraleisite svarbių skambučių!


SIRI/GOOGLE NOW JŪSŲ PIRŠTŲ GALIUKUOSE
Palikite savo išmanųjį telefoną kišenėje – su Jabra Boost visada galėsite pasiekti Siri ir Google Now. Tiesiog paspauskite laisvų rankų įrangos mygtuką ir aktyvuokite Siri ar Google Now

Specifikacija

Prekės kodas 993015093857
Svoris (g) 8,5
Pokalbio laikas iki (min.) 540
Budėjimo laikas iki (val.) 216
Toliveika (m) 30
Spalva Juoda
Garantija (mėn.) 12
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.