+370 660 00200
I - V 08:00 - 20:00

Kolonėlė DENON ENVAYA DSB250, belaidė, juoda

Kolonėlė DENON ENVAYA DSB250, belaidė, juoda 1
Kolonėlė DENON ENVAYA DSB250, belaidė, juoda 2
Kolonėlė DENON ENVAYA DSB250, belaidė, juoda 3
  • Kaina:
    199,00 €
Suteikiama garantija: 24 mėn.

Aprašymas

GALINGAS GARSAS
Nepaprasta garso kokybė yra dar labiau patobulinta, nes įtraukta pažangi garso apdorojimo technologija, didesnio dydžio garsiakalbiai ir galingesni stiprintuvo moduliai. Garsas yra didesnis už bet kurią įprastą kompaktišką garsiakalbių sistemos sistemą, nes "negabaritiniai" propriuteriniai garsiakalbiai suporuoti su didele žemo dažnio radiacija ir gerai tinka šiam garsiakalbio kompaktiškam dizainui. Našumas puikiai suderinamas su pažangiosiomis, patenkinčiomis signalų apdorojimo technologijomis, kurios išmaniai užtikrina geriausią galimą garso kokybę iš bet kurio prijungto šaltinio.


ATSPARI VANDENIUI IR TVIRTA
Denon Envaya yra atspari vandeniui ir dulkėms. Oficialus įvertinimas yra IP67, kuris reiškia, kad kolonėlė gali išbūti 1m vandens gylyje net 30 minučių be jokio gedimo. Tam pasiekti visos jungtys yra uždengtos dangteliu, tarpai yra uždaryti tarpikliu, o garsiakalbiai yra atsparūs vandeniui, o tai reiškia, kad tam tikru laikotarpiu į kolonėlę nepateks jokio vandens. Kolonėlė vienu įkrovimu veikia net 13 valandų, todėl būsite ramūs – net ir smarkiausias vakarėlis neliks be muzikos!BLUETOOTH APTX
Envaya turi aukštos kokybės Bluetooth® aptX® Low Latency standartą, siūlantį garsą kaip iš kompaktinės plokštelės per Bluetooth. Ji taip pat sumažina vėlavimą ir sinchronizavimo problemas. Kolonėlę sujungti su Bluetooth galite vos ją išėmus iš pakuotės.


TELEFONINIAI SKAMBUČIAI IR KALBĖJIMAS SU SIRI
Įmontuotas mikrofonas leis jums kalbėti telefonu be rankų. Taip pat jūs galėsite kalbėti su Siri. Tiesiog paspauskite ir laikykite telefono mygtuką ir taip aktyvuosite Siri.

Specifikacija

Prekės kodas 993015094511
Maksimali galia (W) 2X13
Veikimo trukmė (val.) 13
Jungtys Bluetooth, 3.5 mm stereo
Garantija (mėn.) 24
Užsakyti

*Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais. Pateikta informacija gali skirtis priklausomai nuo regiono ar šalies.